Автор Тема: Chevrolet El Camino 1978 - Бургас  (Прочетена 13651 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 02, 2019, 13:17:32
Отговор #30

Активен carlito

  • Публикации: 418
Напълно съгласен с Момчил. страхотна тема - огромно удоволствие да я чете и следи човек . Пожелавам леко довършване без изненади и много положителни емоции с колата !!! :)

Септември 02, 2019, 17:32:08
Отговор #31

Неактивен dakatta

  • Публикации: 148
Благодаря за пожеланията,
като добавим към тях и малко късмет, се надявам да и закачим обратно номерата до края на октомври.
Има някои въпросителни или липсващи неща по интериорните пвц.та, че да видим как ще се справим.
поздрави

Декември 23, 2019, 16:10:41
Отговор #32

Неактивен dakatta

  • Публикации: 148

края на Октомври отмина, ще отмине и края на Декември,
надеждите са хубаво нещо, а и сме от търпеливите... нали търпението било добродетел  :D  ти да видиш

Привет на всички,
това което мога споделя след последния ми пост,
колата стъпа на гумите си:





работата по HVAC.а беше завършена, от старата система остана само кутията; системата беше напълнена и тествана.






пасажерската врата нямаше дръжка от вътрешната страна, оказа се че отсъства планката под кората която държи дръжката, тръгнах да правя нова дясна планка по наличната лява, но разрешението се появи като изненада по-лесно: оказа се че имам нови лява и дясна планка с дръжка в кутията с неописани части...






Декември 23, 2019, 16:16:38
Отговор #33

Неактивен dakatta

  • Публикации: 148

нареждане на въздуховодите по HVAC системата под таблото, т.е. разглеждане на старите снимки в обратен порядък  ;)









успяхме с таблото от първият път; вин табелката и тя си застана на мястото

успях да понаредя и предницата, фаровете (фар-крушка) са нови, но мигачите и дневните светлини/габарити са старите, не съм очарован от състоянието им колкото и да ги възстановявах… май ще викам нови от оттатък...
иначе много ме кефи рег.табела под бронята - по модела на Иво  ;D













Иначе откъм светлини сме: тука има-тука нема; продължава борбата с кабелите и тоците  :D
Така и ще посрещнем празниците – в битка.
Весели празници на всички. Живи и здрави.

Декември 23, 2019, 21:16:47
Отговор #34

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
Чиста броня  O0
Дака натегай че 2020 ще има една две сбирки тук там ...така че ще  трябваш

Февруари 22, 2020, 17:08:18
Отговор #35

Неактивен dakatta

  • Публикации: 148
Здравейте отново,
След няколко месеца ходене по мъките…ЕлКо.то излезе от сервиза и е на пътя, има си и фарове, стопове и мигачи, с чистачките беше веселба – но и те тръгнаха, че и тромби си има 😉 не че му трябват…
Първото нещо след стъпване на пътя - беше подредена генерацията – всичко след колекторите е ново и си легна добре на мястото. Звукът се подреди малко и е наистина песен за глухи като мен.


Февруари 22, 2020, 17:08:57
Отговор #36

Неактивен dakatta

  • Публикации: 148







Февруари 22, 2020, 17:14:59
Отговор #37

Неактивен dakatta

  • Публикации: 148
Излизането от гаража…емоции и кеф 😊














В момента съм само с една седалка и на гола ламарина, остава да се събере интериора през следващите месеци.
Седалките са претапицирани, нов таван алкантара, нови кориза вратите и пвц интериорни елементи. За момента все още си търся коланите – съм ги прибрал така че май съм ги скрил и от себе си 😉,  оставам в оглеждане за допълнителни изненади и те така. Май ще трябва да сменя и талоните, че това лилаво, нема мине за червено пред административния орган 😉
Толкова засега, поздрави и живи и здрави.


Април 23, 2020, 23:54:30
Отговор #38

Неактивен dakatta

  • Публикации: 148



Април 24, 2020, 10:21:24
Отговор #39

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Много яко! Настръхнало и всеки момент ще захапе!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"