Автомобили > Японски автомобили

TOYOTA CORONA Mk2 2000 cc, 1974

(1/25) > >>

ango:
Здравейте колеги,ето  и моето проектче :)  http://ango1.snimka.bg/automobiles/toyota-honda.496809                 Toyota Corona mk2 2000,произведена 1974г.Рядък модел за страната,не знам дали има още от този модел у нас :(

baccara:
една такава имаше в софия,по точно при дай,там кадето се ходи за психо

Speeder:
Колега, добре дошъл!
Пусни повече информация и някоя снимка на тази японска екзотика и тук.
Коя година е, двигател, интересни технически решения, екстри. Това са интригуващите неща :)

Толкова ти е интересен автомобила, а ти си толкова пестелив :)

Поздрави!

ango:
Колата беше в един хамбар-счупено предно стъкло е причината за спирането й от движение през далечната 1992 година(мисля,не съм много сигурен),и така до 1998 година,когато я открих-любов от пръв поглед 8))Тогава бях малък,без работа-без пари,и много желание да човъркам по коли..... :D.Заведох един познат от София,които се занимаваше със ретро автомобили(имаше няколко Renault Alpine A 110 :o,Renault Dauphine......)и той веднага я купи.Обаче колата си остана така както я взе-даже стана по зле-стоя няколко години на открито :(,и миналата година я взех от него!!! :D.Една мечта,може да стане реалност!!А иначе е внос от Англия,коя година не знам,талона и е в КАТ-подлежи на регистрация.Двигателя е 1968cc,4 цилиндров,редови,89 к.с. 4 степенна ск.кутия.Кожен салон,радио(намерих японско Clarion с обърнати врътки за десния волан :P),ръждичка има ;)но е поправима,проблем са предното стъкло и релето за зареждане за сега,скоро започвам да я разфасовам-и филма почва!!

madboy:
УААААААААУ ,ама това си е истинска находка ,наистина интересно и впечалляващо
може ли повече снимки и иформация .......ноправо ме заинтригува  :D :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия