Общи форуми > Вехтории и артефакти

Стари емблеми

(1/17) > >>

Teodor:
Една интересна тема са автомобилните и клубни емблеми. Намират се трудно, особено старите, но ето какво съм събрал до момента. Сигурно сте ги виждали вече в Офроуд форума, но изнамерих още една, така че ето ги. От ляво на дясно: емблема от радиатора на мерцедес, вероятно края на 20-те години. Емблема на белгийския автомото клуб, вероятно 30-те години. Емблема на Франкфуртския авто-мото клуб основан 1899 г., самата емблема май е доста ранен екземпляр! След това емблема на Италианския кралски автомобилен клуб, с фашистки сноп под орела, точно тази е от периода 1927-34, след което променят картинката. И накрая в дясно италианска на регионален автомобилен клуб, не е май особено стара, но е интересна, шарена  ;D Досега съм събрал това, ще бъде интересно ако някой покаже своята колекция  :)

Teodor:
още един опит, на черно изглеждат по-добре. И също така сложих един средностатистически телефон за мащаб, да се види колко голяма е всъщност немската емблема!

Speeder:
Красива колекция, браво!
Ще ставам редовен по битаците май :)

Аз имам само две ламаринки за "Платена пътна такса" от едно време.
Не, че са емблеми, но са интересни отломки.

Consul73:
Аз пък имам автомобилни надписи .Подарени от приятел ,дълга и интересна история C:-)

Teodor:
Eто ги и значките. Тези са наистина стари. За момента не са много, но се работи по въпроса   :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия