Автор Тема: SKODA-1000MB 1966 г.  (Прочетена 30443 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 20, 2011, 09:27:55
Отговор #10

Неактивен PVV

  • Публикации: 251
  • Skoda Octavia Super - 1963г. - ELIŠKA
 Жоре, добре дошъл при нас!
Колата ти е  прекрасна. На живо обаче е наистина едно бижу. Като видях сега обаче от какво си я възстановил ,мога наистина да те поздравя с успеха и постигнатия резултат. Имала е късмет колицата че е попаднала в твоите ръце. Сега грее с целия си блясък и радва очите на всеки , който я види. Невероятен резултат си постигнал с тапицирането на целия салон. Просто такова съвпадение на цветове и изработка-красота.
Надявам се тази година да ги подредим любимките ни на някой ретро парад по морето.

Февруари 20, 2011, 17:47:28
Отговор #11

Неактивен vaches

  • Публикации: 86
Страхотна реставрация! Много ми харесва червения цвят, но най ми допада салона. Страшен е станал. А двигателя оригиналния. Не мога да видя дали е с чугунена глава. Като сложиш лъскавите хромирани елементи ще стане още по готина! Къде ги даде се прехромиране? Подготвени ли ги искат? И цените как са горе долу?
Москвич 408и - 1975, Москвич 2140д - 1987

Февруари 22, 2011, 11:38:21
Отговор #12

Неактивен jorko palav pi4orko

  • Публикации: 83
Здравеите колеги,хромирането ми го направиха в гр.Стрелча фирмата се казва ЕВЕРТ-ЛАК, от която съм много доволен. Детаилите, те си ги подготвят,хромират алуминии,желяязо, пластмаса,и др.сплави ,доколкото се отнася за цената вижте  сами.Това са моите детаили, краината цена е 115лв, а времето за което бяха изработени 10 работни дни, понеже доста ги е забавило обработката на детаилите.Ето и снимки

Февруари 22, 2011, 11:59:47
Отговор #13

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Супер изглежда МБ-тката, остава само брони да намериш или да хромираш старите и си готов! :) А какво му е на капака, че търсиш друг - на снимките не си личи?
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 22, 2011, 19:24:00
Отговор #14

Неактивен jorko palav pi4orko

  • Публикации: 83
Капака изка ремонт, понеже цялата му предна част беше изгнила аз го изкърпих, и сега ми се напука кита, и от страни се скъса ламарината,всичките тези дефекти се зародиха понеже от вътрешната страна между ламарината и ребрата на капака нямаше силикон, или оригинално е някакво лепило.Поради тази авария си търся някои запазен капак,но няма, там им е болката на всички шкоди.

Февруари 22, 2011, 21:27:40
Отговор #15

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1912
Браво, много добре се е полечило хромирането. Аз съм се засилил също към Стрелча за хромирането на дръжките и рефлекторите на фаровете на СХ-а и ДС-а.

Февруари 22, 2011, 23:34:14
Отговор #16

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Браво колега ,страхотна работа си свършил и резултата е наистина ВПЕЧАТЛЯВАЩ :D

Поздрави !!! :D :D
Centrum Transaxle

Февруари 23, 2011, 14:32:43
Отговор #17

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Много хубава е станала Шкодичката евала за свършената работа. Със здраве и безаварийно да си я караш.
Еверт лак не нанасяха ли боя с хром ефект? Виждал съм такава реклама.Но все пак ефекта е поразителен.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Февруари 24, 2011, 21:39:39
Отговор #18

Неактивен jorko palav pi4orko

  • Публикации: 83
Незнам как хромират,но ефекта наистина е поразителен.Скоро пак ще изпратя детаили, и като са готови ще кача снимки.Поздрави

Февруари 25, 2011, 14:41:05
Отговор #19

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Eй това намерих за тях:
http://www.ideabg.com/clients/ewert/proizvod.php
« Последна редакция: Февруари 25, 2011, 14:42:52 от dino412 »
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.