Автор Тема: Lancia Beta 1600 Coupe - 1980 г.  (Прочетена 1202 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 30, 2019, 19:07:07
Отговор #20

Неактивен USfan

• Публикации: 7272
squadra7, в Карс-а има една Бета от Берковица (без реални снимки, но все пак...), преслушвал ли си я, че ти е наблизо? Берковица навява едни мрачни асоциации за измамени хора, та имай едно на ум, ако опиташ връзка с продавача. Аз не съм звънял и не го познавам.

Да, вярно бе, да, предупреждение от мен за колегата.
Ако колегата ходи да я гледа /без значение по обявата какво северозападно местоположение пише- Монтана, Враца, Берковица, или нещо друго/, и при тел. разговор се окаже, че е налична в село Бързия, значи това е от нашия човек оферта.  :))
За това специално там аз бих препоръчал при покупка на части или цялата, да се действа обратно на девиза на Метро.
А именно, първо реално физическо гледане и товарене на частите, и после чак даване на кеша.  ;)

Октомври 03, 2019, 12:37:31
Отговор #21

Неактивен BikerBoyy

• Публикации: 85
И аз да се включа, честито за Бетата.
Преди десетина години намерих в покрайнините на Варна такава бета и бях страшно навит да я взема, но нямах кинти...
Беше престояла някоя годинка, даже не помня дали беше с табели, но беше бяла и комплектна, и 1,6.
Та ако имаш нужда от донор, според мен още стои там. Мога да пробвам да я намеря...