Анонси > КАЛЕНДАР НА ФОРУМА

Форумен календар

<< < (3/32) > >>

немо:
Да помоля тези,които ще ми пращат снимки по мейл да слагат заглавие на мейла (например "Календар"), за да не го метна в коша по невнимание,защото ще ми е в папка "спам".

galaxie:


 ;)

krankenstein:
Боби, трогнат съм от твоя анонс, но специално на тази кола имам доста по-подходящи снимки като за календар  :) Примерно:


немо:
Уважаеми Колеги,

Напомням Ви,че Вашите автомобили имат уникалната възможност да станат част от първия календар на classiccar-bg.com.
Въпреки,че тая думичка "уникално" не я обичам в случая е точно така( а и придава някакъв драматизъм на изказването  :) ),защото става въпрос за Първия Календар  :o  и да не стане така,че след някоя друга година,когато екземпляр от това колекционерско издание прехвърли сумата от 100лв. да си скубете косите  ;D

Сега по-сериозно:

За десетина дена от пускането на тази тема->доста ниска активност  :(

Към днешна дата снимките на форумни автомобили,които отговарят на зададените параметри (снимките,не автомобилите) са 3 (три)  :(

Обръщам Ви внимание на това,че изпращането на подходящи снимки не гарантира включване в календара,но не изпращането на снимки гарантира не включване в календара.

"Който играй-пИчели",знаете.... :D


fifo:
На това последното Гришо от Хасково провърморил "да, да..."

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия