Автор Тема: Форумен календар  (Прочетена 35638 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 19, 2019, 07:54:10
Отговор #130

Неактивен 75 turbodelta

  • Публикации: 242
Да пращам и моя адрес , само че еконт тука не играе  >:D
мирелка написа: кои мухльо ве оня дет е тъп кат клечка за уши ли  \"hahah\"

Декември 19, 2019, 09:53:30
Отговор #131

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Жоре, да се договорим отсега поне за приблизителни параметри на заведението и часа, дето да се видим за календарите.
Ако си съгласен, и другите са съгласни, може да е бирарията от последния път дето се видяхме, оная на Кръста в Лозенец, че до нея лесно се паркира, има почти винаги места за коли, а и вътре сигурно ще има места.
И, примерно там да се видим, в събота в 12 или в 13 часа.
Ако искаш пък някое друго място, и по-късен час, ти кажи.



Декември 19, 2019, 19:36:23
Отговор #132

Неактивен maini4ka

  • Публикации: 495
    • каналът ми в кинескопа
В събота даже и една майничка може да дойде!

Декември 19, 2019, 20:54:17
Отговор #133

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
Колеги,
Заявени са последните 3 свободни бройки,утре ги изпращам.
Първото издание на форумен календар (70 бр.) бе разпратено по предварителни заявки ,и на впоследствие проявили интерес хора (във ФБ) от понеделник до четвъртък.
Благодаря за интереса.  :)
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Декември 19, 2019, 20:57:05
Отговор #134

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Колеги,
Заявени са последните 3 свободни бройки,утре ги изпращам.
Първото издание на форумен календар (70 бр.) бе разпратено по предварителни заявки ,и на впоследствие проявили интерес хора (във ФБ) от понеделник до четвъртък.
Благодаря за интереса.  :)
И ние благодарим за каузата с която се нагърби и довърши!
retrobs.com

Декември 19, 2019, 21:23:07
Отговор #135

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Боби, Влади, вие рекламни агенти на Еконт ли се явявате вече? Знаете ли колко гушат тия, като взимат по над 5 лв за пратки, дето не тежат и 200 гр? Разбира се, че не е проблем всеки от нас да се бръкне да им даде допълнително по 5 лв. т.е 1/3 от цената на календара, но въпросът е принципен както с билетчетата от Нац. лотария. По-добре да се съберем и да ги изхарчим за по 1-2 бири по празниците, отколкото да хрантутим тия дерибеи.
Шампионе ти тотално духна гарнитурата. Дай да ги пращаме по пощенски гълъби, ще ще ни е без пари  O0
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Декември 19, 2019, 22:49:31
Отговор #136

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Хич не я е издухал. Парите трябва да се уважават. 
Вместо да отиват леки кинти на Еконта, може да се дават напр. да се утежнят :)) е в тая стара островна банка, известна напоследък по новините от Италия, ако прочитате надписа на фасадата.

5 лева, 5 лева, както казва Митко, може и някой да си ги изпие, което е пак по-добре от на куриерите аванти да им се дават.



А времето на Ростислав, за да не се разкарва излишно, както по-горе на два пъти стана въпрос, трябва да се цени още повече.
Особено и предвид и колко часове опука, чисто на спортна база, без да ни е длъжен, само дори и с подготовката за печатане, хеле па още и с разкарването за пращане.
Аз разбира се, ще имам някои забележки и пожелания за оформлението на следващия календар, ако догодина се прави такъв, но за това ще видим, като получим готовите екземпляри.

Айде, а как напредва конкретиката със срещата в събота, че ето, може да имаме и гости от Пловдив... )
« Последна редакция: Декември 19, 2019, 23:13:38 от USfan »

Декември 19, 2019, 23:07:59
Отговор #137

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Хич не я е издухал. Парите трябва да се уважават. 
Вместо да отиват леки кинти на Еконта, може да се дават напр. да се утежнят :)) е в тая стара островна банка, известна напоследък по новините от Италия, ако прочитате надписа на фасадата.

5 лева, 5 лева, както казва Митко, може и някой да си ги изпие, което е пак по-добре от на куриерите аванти да им се дават.



А времето на Ростислав, за да не се разкарва излишно, както по-горе на два пъти стана въпрос, трябва да се цени още повече.
Особено и предвид и колко часове опука, чисто на спортна база, без да ни е длъжен, само дори и с подготовката за печатане, хеле па още и с разкарването за пращане.
Аз разбира се, ще имам някои забележки и пожелания за оформлението на следващия календар, ако догодина се прави такъв, но за това ще видим, като получим готовите екземпляри.

Айде, а как напредва конкретиката със срещата в събота, че ето, може да имаме и гости от Пловдив... )
Викам, да си ги пазим за черни дни и да ги арчат наследниците.  8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Декември 20, 2019, 04:35:04
Отговор #138

Неактивен de4o

  • Публикации: 46
Получих си календарите и трябва да призная, че надминаха очакванията ми ;). За което искам да Благодаря на колегата НЕМО за това, че пое цялата организация по осъществяването на този не лек проект, обработката на снимките техния печат, предпечат и разпращането им. Благодара и на Classiccar-bg  за това, че бях избран да се включа в първото издание на клубния календар.

Декември 20, 2019, 07:16:26
Отговор #139

Неактивен 75 turbodelta

  • Публикации: 242
Роска, моля те ако имаш повече бройки запази ми една ,а аз ще намеря начин да стигне някакси до мен ,а и да ти бъде платен  O:-)
мирелка написа: кои мухльо ве оня дет е тъп кат клечка за уши ли  \"hahah\"