Автор Тема: Форумен календар  (Прочетена 1130 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 07, 2019, 18:00:30
Отговор #20

Неактивен galaxie

• Публикации: 1551
Колеги, имам доста снимки на форумни автомобили участвали през последните 6-7 години на Розова долина и Родопи. Ако някой желае мога да му изпратя, за да си избере.

Октомври 07, 2019, 23:45:57
Отговор #21

Неактивен krankenstein

• Публикации: 6805
Аз искам, ей така да си ги имам във висока резолюция... понеже на свалените през Фейса и други платформи им пада качеството.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 08, 2019, 00:23:03
Отговор #22

Неактивен stingray

• Публикации: 252
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран

Октомври 08, 2019, 10:46:40
Отговор #23

Неактивен galaxie

• Публикации: 1551
Аз искам, ей така да си ги имам във висока резолюция... понеже на свалените през Фейса и други платформи им пада качеството.

Ще ти пратя имейл.

Октомври 11, 2019, 20:09:01
Отговор #24

Неактивен немо

• Публикации: 850
Колеги,
След предпоследния ми пост по темата има известно раздвижване.Благодаря на тези,които си направиха труда....

Но все още има какво да се желае!

В текущия месец има още 3 уикенда,така че крайна дата за събиране на снимков материал е 28.10.2019.Необходими са още поне 6 добри снимки на форумни автомобили.

В противен случай който е_ал,е_ал,кака се омъжи,догодина до амина,надявам се ме разбрахте.... ;)

Предвид на това,че наближава края на годината и предвид на това,че след събирането на снимков материал има още доста работа,за да се получи календар не смятам,че задачата може да се протака до безкрайност.

Октомври 11, 2019, 20:18:41
Отговор #25

Активен РумбатаБс

• Публикации: 2352
Това става ли?
retrobs.com

Октомври 11, 2019, 21:18:51
Отговор #26

Неактивен kaci

• Публикации: 521
Митко ме помоли да изпратя три снимки(от Стара Загора), но ще мога да го направя в Неделя!

Октомври 11, 2019, 21:59:34
Отговор #27

Неактивен немо

• Публикации: 850
Румба,снимки се пращат на мейла ми,няма нужда да питаш тук дали става,ако става ще се вземе под внимание.

Къци,не става въпрос дали ще е утре или вдругиден,само да не е :
Цитат
Питат различни националности да кажат най-характерния израз за езика им. Испанецът казва: - За нашия език е МАНЯНА. Това значи - спокойно, ще станат нещата, я утре, я вдругиден, я след седмица-две. Турчинът казва: - Нашият най-известен израз е ЯВАШ-ЯВАШ. Това е нещо като МАНЯНА, я станат нещата другата седмица, я другия месец - нема страшно. Арабинът казва: - При нас най-известният израз е ИНШ АЛЛАХ (по волята божия). Това е нещо като МАНЯНА и ЯВАШ-ЯВАШ, ама я няма тая степен на прибързаност.

Октомври 11, 2019, 22:07:25
Отговор #28

Активен РумбатаБс

• Публикации: 2352
Румба,снимки се пращат на мейла ми,няма нужда да питаш тук дали става,ако става ще се вземе под внимание.
Това е снимка от ретро парад Созопол 2018 и не е моя (автомобилът е мой) и за това питам тук.
retrobs.com

Октомври 12, 2019, 10:12:37
Отговор #29

Неактивен stingray

• Публикации: 252
Ако няма достатъчно да пратя още някошко снимки на корвета  :D
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран