Автор Тема: Форумен календар  (Прочетена 2981 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Ноември 01, 2019, 18:32:21
Отговор #50

Неактивен немо

• Публикации: 867
  • пиперлив
Колеги,към 5-6 ноември събраните до момента снимки отиват за преглед в печатницата.Който е участвал-участвал...
Няма 100% гаранция,че нещата ще се случат,защото извървяването на пътя до край зависи от всички нас.
Аз казах.Хау!

Ноември 08, 2019, 23:32:06
Отговор #51

Неактивен немо

• пиперлив

Уважаеми Колеги,
Още един път искам да благодаря на тези,които подкрепиха инициативата  :D и да упрекна тези,които въпреки "стимулациите" от моя (и не само моя страна) останаха бездействащи :(
Все пак остава някакъв архив,който ще се обогати за в бъдеще(надявам се),и ще може да се използва при евентуално 2-ро издание,така че ще помоля да няма сърдити  :) Подборът е направен X,Y и Z.Аз съм Х....,Y няма да кажа кой е,а Z не го познавате  :-X
Надявам се,че колегите,които разпознаят автомобилите си във финалната подборка ще са готови да закупят поне 3 броя календари ? ( за снимката с 2-та Опела->всеки от собствениците се надявам да закупи мин. 3 календара ?  ;D )
Ще се постарая до 10-тина дена да има окончателен проект на визията на календара.

Снимки за календар на classiccar-bg.com  2020  (нероден все още) :

Ноември 09, 2019, 10:23:41
Отговор #52

Неактивен dido1903

• Глобален модератор
  • Публикации: 2790
Собственикът на единия Опел сега разбира, че участва в това начинание и е приятно изненадан  :D
Благодаря, за което!

Ноември 09, 2019, 13:34:20
Отговор #53

Неактивен USfan

• Публикации: 7229
То хубаво, ама цели 2 бройки Рена, и то на отделни месеци, а нито едно Пежо, Ланча, Лада, или Мерцедес примерно...
Неравномерна става така селекцията.

Колегите там Ланчисти, Пежисти, и Лададжии, се ослушаха да пратят снимки ли.

Ноември 09, 2019, 13:51:37
Отговор #54

Неактивен немо

• пиперлив

Люси  ;)

Уважаеми Колеги,
Още един път искам да благодаря на тези,които подкрепиха инициативата  :D и да упрекна тези,които въпреки "стимулациите" от моя (и не само моя страна) останаха бездействащи :(

Ноември 09, 2019, 19:29:03
Отговор #55

Неактивен stingray

• Публикации: 262
Не че нещо, ама тъй ли нямаше е28 , е21 или нещо по-дърто от сектата? Па и снимките не са ми кой знае колко арт ориентирани...
ЕДИТ : Сега видях 6цата, ама пак си мисля че е30 не е за тук.
« Последна редакция: Ноември 09, 2019, 19:46:25 от stingray »
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран

Ноември 09, 2019, 20:55:48
Отговор #56

Неактивен USfan

Не че нещо, ама тъй ли нямаше е28 , е21 или нещо по-дърто от сектата? Па и снимките не са ми кой знае колко арт ориентирани...
ЕДИТ : Сега видях 6цата, ама пак си мисля че е30 не е за тук.

Ха, аз пък чак сега зацепих, че освен 2 бройки Рена, има и предложени 2 бройки БМВ-та, и то отделни пак снимки-месеци...
Аа, шуробаджанашко по северняшки, тука мяза работата...  :))

Ноември 09, 2019, 22:05:01
Отговор #57

Неактивен немо

• пиперлив
Ха, аз пък чак сега зацепих, че освен 2 бройки Рена, има и предложени 2 бройки БМВ-та, и то отделни пак снимки-месеци...
Аа, шуробаджанашко по северняшки, тука мяза работата...  :))
Люси,би ли ми прочел ОТНОВО постовете в началото на 5-та и 6-та страница от темата? >:D
Също и встъпителният ми пост в началото на темата?

Ноември 10, 2019, 01:50:23
Отговор #58

Неактивен TwoStroke

• Публикации: 76
Поздравления за труда  O0

Ноември 10, 2019, 10:09:02
Отговор #59

Неактивен USfan

Прав си, разбира се, шегувам се, така поради териториалната ви близост.  :)
Всъщност считам подбора на снимките за доста хубав и удачен.
Особено на фона на това, че повечето пишещи тук, вкл. и аз, се ослушваха да пратят хубави снимки на иначе разнообразните им коли, в течение на цялото време на подготовката на календара.

Иначе специално БМВ-то на Ники е не по-малко удачен избор и от 6-цата.
Е30 си е култовата тройка отдавна, като хардкор БМВ-стите повече се прекланят пред нея, отколкото и пред най-старата тройка /което е разбираемо, предвид на по-голямото разнообразие при Е30 на каросерии и двигатели, вкл. и правенето на вече фабрични кабриободита/.

А и екземпляра на Ники, освен дето има щастлив номер /което считам за подходящо от гледна точка на визуалната симетрия, само по себе си като елемент от снимката/, даже е от ранните версии с хром брони, от които вече са останали по света доста по-малко бройки в хубава кондиция, от спрямо лифта с пластик броните и тройния стоп.
« Последна редакция: Ноември 10, 2019, 10:15:21 от USfan »