Автор Тема: Търся соц пикап за снимки  (Прочетена 7527 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 30, 2019, 23:25:05
Прочетена 7527 пъти

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Здравейте колеги,
За снимки в един клип търся соц пикап, по възможност самоделка от москвич, варшава, волга или нещо подобно. За предпочитане е колата да е с лош външен вид. Снимките ще се проведат в София на 5 и 7 октомври. За ползването на колата ще се заплати наем на собственика. Ако колата е с проблемни документи или свалена от отчет, ще бъде подсигурена пътна помощ, с която ще се вземе колата и ще се върне след снимките. Моля ако имате някакви предложения, ги направете в коментар, на лично или на viber / whatsapp 0878776666 . Моля предложенията да бъдат в комплект с по една снимка.
Благодаря предварително на всички !
Поздрави

Септември 30, 2019, 23:34:08
Отговор #1

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Алекс,тук съвсем скоро в Соц раздела се появи такъв Москвич - Рила пикап.  :)
« Последна редакция: Септември 30, 2019, 23:37:26 от dido1903 »

Септември 30, 2019, 23:40:29
Отговор #2

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Благодаря ти, ще му звънна утре на Методи да видя до къде е стигнал с реставрацията, че имам чувството, че няма да е в движение за този уйкенд. Още един път благодаря :)

Октомври 04, 2019, 15:27:38
Отговор #3

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Колегата Жоро - Победовод има хубав автентичен ежедневноупотребяван пикап Волга, но не знам дали го предоставя за снимки.

Октомври 07, 2019, 09:59:04
Отговор #4

Неактивен Методи Кръстанов

  • Публикации: 208
Благодаря ти, ще му звънна утре на Методи да видя до къде е стигнал с реставрацията, че имам чувството, че няма да е в движение за този уйкенд. Още един път благодаря :)

Късно виждам темата, не бях посещавал форума поне от седмица. Моя е точно такъв, в движение е, външния вид не е пипан. Но си работи. Срока на снимките сигурно е минал, иначе наем не искам. Ако още се търси мога да го докарам довечера.

Октомври 08, 2019, 19:44:12
Отговор #5

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Благодаря ти, но снимките минаха. За следващ проект ще го имам предвид. И аз не бях влизал в тази част от форума, а знам, че твоите коли са в прекрасно състояние, което никак не се вписва в това,което търсех. :)