Автор Тема: Национална програма на ретро мероприятията в България сезон 2020 г.  (Прочетена 40860 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 12, 2020, 22:21:34
Отговор #120

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
И аз гласувах за другото име, но... тоя чичо Искрен май си ги решава там еднолично нещата, а Марго се опитва нещо да му суфлира и да го насочва... та малко са нещата май като в управлението на държавата ни :) Аз се навих да членувам в клуба и да им помагам с нещо само заради застраховките, ама някакъв агент от СДВР наскоро подхвърли във фвйсбука, че от месец насам тия евтините вече не се сключвали. Маргото твърди обратното като му се обадих, дано той се окаже прав, ама надали като знам силата на лобизма у нас.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Ноември 12, 2020, 22:28:08
Отговор #121

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
И аз гласувах за другото име, но... тоя чичо Искрен май си ги решава там еднолично нещата, а Марго се опитва нещо да му суфлира и да го насочва... та малко са нещата май като в управлението на държавата ни :) Аз се навих да членувам в клуба и да им помагам с нещо само заради застраховките, ама някакъв агент от СДВР наскоро подхвърли във фвйсбука, че от месец насам тия евтините вече не се сключвали. Маргото твърди обратното като му се обадих, дано той се окаже прав, ама надали като знам силата на лобизма у нас.
Обади се, аз ще ти я сключа.  :)

Ноември 24, 2020, 20:14:56
Отговор #122

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ха, ти пък що им вярваш на Фейс публикациите. :))
Сигурно е някое активно мероприятие на другите застр. компании, като гледат, че 2 други им поотхапват баницата в това отношение.
Правят се разбира се, ретро ГО. Днеска си поднових на 2 от колите ми ретро полиците.
А иначе САРКози отменят коледния банкет, ето пресно инфо.

Цитат---

Уважаеми членове на САРК,
във връзка с рязко влошилата се епидемологична обстановка и предприетите във връзка с това от правителството решения за преустановяване на всякакъв вид събития от масов характер и водени от желанието да бъдем отговорни и солидарни, ви известявам, че УС на САРК взе решение за отлагане на ОС предвидено за 5.12.2020г. от 11:00ч.
С оглед на твърде динамичната ситуация своевременно ще бъдете уведомени за новата и подходяща дата за провеждане на ОС на САРК.

С приятелски поздрав
Искрен Мианов
П-л САРК

Край на цитата---
ПС. И който там пише и-мейлите, както и в предишните официални анонси, така и не гони особени висини в правописа и редактирането.
Преди редактирах, че да е четливо, всеки препостнат тук и-мейл, ама вече ми омръзна.



Юли 06, 2021, 14:43:44
Отговор #123

Неактивен Kick

  • Публикации: 37
Колеги, направи ми впечатление, че датите на мероприятията в началната страница (поне тези за юли) се падат неделя и понеделник. Предполагам е грешка и пиша да няма заблудени. благодаря.

Юли 06, 2021, 15:58:19
Отговор #124

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Тези са за миналата година,колега.  :)

Поздрави!