Автор Тема: Национална програма на ретро мероприятията в България сезон 2020 г.  (Прочетена 40838 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 28, 2020, 09:19:42
Отговор #50

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Люси, интересно ми е в по-горните редове, имаш ли идея кое е това "Ретро ралито с основен организатор г-н Маргарит Карабуров" ?

Март 28, 2020, 10:25:26
Отговор #51

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Люси, интересно ми е в по-горните редове, имаш ли идея кое е това "Ретро ралито с основен организатор г-н Маргарит Карабуров" ?

Ами не знам.
Той ми звъня да ми досажда там за амер. коли за експото в Армеец, може нещо покрай това да е измислил и за ретрообиколка някъде си.
То и за шоуто в зала Армеец тежко бих отсъдил, както и за горепосочения клуб, че си е умрело още при раждането.
Даже и да не беше дошъл проблема с вируса, ама сега па ептен.

Март 28, 2020, 12:00:35
Отговор #52

Неактивен Yuri

  • Публикации: 355
Ееее, Свилене, до лятото всичко ще е преминало, аз съм оптимист.
Класик уикенда не е толкоз официален, там няма купи  :) пак ще се съберем  :)

Съгласен съм,оптимистичната прогноза е всички мероприятия до юни ,включително, да бъдат отменени. 
Песимистичната - октомври в Стара Загора да открием и закрием сезон 2020 с едно събитие.

Март 28, 2020, 20:55:13
Отговор #53

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Май все още някои не разбират какво точно се случва - вирусът рано или късно ще си отиде и повечето ще го преживеем, НО... в момента фирмите търпят огромни загуби и съкращават служители, които остават без работа. Някои от нас може и да не ги засегне сериозно, примерно аз работя във фармацевтичната индустрия... обаче за организацията на тези мероприятия ще трябват пари и време. Най-малкото - хотелите трябва да отворят отново, за да има къде да се настаняват участниците. Отмениха вече футболното първенство и дори олимпиадата, така че след края на извънредните мерки няма как всичко да се върне веднага в нормален ритъм и да си продължим със сезонните мероприятия сякаш нищо не е било.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 02, 2020, 13:41:59
Отговор #54

Неактивен ГеоргиБс

  • Публикации: 101
Не знам кога ще отмине всичко, дано да е до месец, два най-много. Но съм сигурен, че първият парад, който се организира ще събере рекорден брой участници. Имам чувството, че ако се кача сега на колата и мога да карам без да спирам няколко дена. Разбира се удоволствието ще е още по-голямо, ако сме група от няколко старчока :)

Април 02, 2020, 21:58:33
Отговор #55

Неактивен Tsolov

  • Публикации: 126
По телевизията ни дават наклон за пик в края на април. Аз лично съм оптимист за летните паради. Определено организацията им обаче ще бъде подложена на изпитание. Съкратени срокове, по-малко спонсори, свити бюджети, финансови затруднения за много от потенциалните участници и.т.н. Ще трябва гъвкавост и адаптивност. Ситуацията вече е различна. Пожелавам на всички здраве! Надявам се да успеем да се видим във Видин на първи август! Късмет и креативност на всички организатори!

Април 16, 2020, 23:29:20
Отговор #56

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799

Април 26, 2020, 10:03:21
Отговор #57

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477

Април 26, 2020, 18:00:31
Отговор #58

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Абе какво става със Софийския ретро клуб...
Спрях да получавам след 3-тия, по-нови бюлетини по и-мейла, за бодри скорошни събития.
Що така, мързи ги вече да пишат, или се видя, че файда и фенове няма, и се отсвири организацията...  ))
4-ти пореден бюлетин нещо няма и няма, затъжих се...  :))

Калин какво ще каже по въпроса... 
« Последна редакция: Април 26, 2020, 18:15:07 от USfan »

Април 26, 2020, 18:57:15
Отговор #59

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
В този линк може да видите датите и местата на оставащите прояви на ретро клубовете:

https://www.insidehighered.com/sites/default/server_files/styles/large-copy/public/media/iStock-501999973.jpg?itok=eoE3murK