Автор Тема: Други хобита и занимавки освен ретро колите  (Прочетена 52516 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 26, 2011, 21:31:39
Отговор #10

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Аз с удоволствие ходя за риба, колкото и рядко да се случва.

Друго приятно занимание е да разхождам кучето из горите.
Действа доста отпускащо психиката и натоварващо мускулите :), а и всяка глътка чист въздух след седмица прекарана в София е добре дошла.

145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 27, 2011, 13:44:44
Отговор #11

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Понеже и аз рисувам, но на последък все по рядко ми се случва, качвам някои мои неща  ;)

Март 27, 2011, 15:55:50
Отговор #12

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
Аз също обожавам старата аудио и видео техниката на вилата имам доста грамофони и магнетофони само нямам засега някоя запазена Опера но са ми обещали да ми подарят такава  :) , също така чат пат ходя на риба но ходя повече зада си прекарам добре и за емоцията, че съм на риба отколкото да хвана нещо защото пък не разбирам много от този спорт  :) също така едно от любимитата ми хобита като малък са ми били макетите на влакчета. Имам на вилата един макет в мащаб 1;120 ТТ също така имам и малко модели от НО 1:87 . Напоследък пък се вълнувам от истинския ретро подвижен състав в мащаб 1:1  :) дори вчера си направих малка разходка с 01.23 от 1935година http://www.dailymotion.com/video/xhttb0_p3260053_travel , http://www.dailymotion.com/video/xhtthl_p3260055_travel
Общо взето интересите ми са предимно към ретро техниката и технологиите като цяло  :)

Март 29, 2011, 10:17:14
Отговор #13

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Браво, ти си бил скрита лимонка - вероятно по снимки ги правиш, но все пак много добра графична техника. Аз покрай тоз компютър измързелях, а преди години много обичах да рисувам... ако намеря нещо от онова време ще го покажа :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 29, 2011, 14:12:05
Отговор #14

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Да всичко го гледам от снимка после си го правя както ми аресва  ;)

Март 30, 2011, 19:23:31
Отговор #15

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Много е хуваво когато човек съчетава хобито и работата в едно.Мойта професия е и мое хоби-професионален шофьор на тежкотоварен камион.Още по-хубаво е като камиона си е Мой а и вече клони към тоя форум(ретро).









но все пак старците не сме за изхвърляне:

« Последна редакция: Март 30, 2011, 19:25:36 от dino412 »
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Март 30, 2011, 19:47:34
Отговор #16

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
Дино според мен му направи една цяла тема с история .

Март 31, 2011, 18:19:51
Отговор #17

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Историята му е много дълга камиона е 1980г първа регистрация.Заедно сме от 1991г и близо 900 000км та не знам ще стигне ли форума.Но може да помисля по въпроса ако има любители на тая техника.Все пак около 80-90% е в оригинално състояние.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Април 03, 2011, 20:05:52
Отговор #18

Неактивен baccara

  • Публикации: 390
какво да кажа за мен,като съм тук в Англия,няма такова еднообразие.всеки ден едно и също,на работа и пак на работа,а като имам свободно време ровя по интернет и търся кошници :),купих си един плейстейшън 3 и само играя на него,а като не съм на работа обикалям и разглеждам по магазини,по улици,абе навсякаде!!!,като съм в България какво правя ще напиша като се прибера там :)

Април 05, 2011, 01:39:55
Отговор #19

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Малко допълнения по мой адрес :
След 2 месечен ремонт на едно жалко ATV най-накрая оправихме двигателя да работи нормално.След толкова много смяни по окачването и двигателя и каросерията едно уж малко нещо ,купено с цел да се отвличам малко от работата се оказа голяма болка в г*за.
Поне сега лети ,като ново и катери яко на всякакъв терен.

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.