Автор Тема: Други хобита и занимавки освен ретро колите  (Прочетена 52507 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 29, 2012, 16:53:53
Отговор #60

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna

[/quote]
Ако си си взел от правените марковите те са скъпи тия глупости и аз за това си направих циментови.Иначе пари си струват за лежанка и пейка за коремни преси.Ти какво взе и колко даде?
[/quote]

Взех 2х10 кг тежести 68 кинта по спомен. Лост прав дълъг без пари от приятел,че замина в чужбина. лостове за гири 2х17 лв. Абе до тук 100 лв ,а нямам почти нищо  :D Лежанка не смятам за сега да вземам,само едни 2х5 кг - 34 лв и 2х2,5 кг.

Ноември 29, 2012, 17:30:29
Отговор #61

Неактивен dimko1

  • Публикации: 73
Всеки може да напииша с какво още се занимава като хоби в свободното си време .
Дали ще е готвене ...
Спорт...
Интернет...
Телевизия ....
Нека се опознаем по добре .

Хайде аз ще започна първи .
В свободното си време от скоро се занимавам  с едно ATV (бъги) ремонтирам си го карам за кеф.
Още да се разхождаме с Трабанта по разни авто магазини или някоя друга малка работа..
Вечерно време малко пред компа и от там хоризонтиране .
До скоро събирах джобни часовници.
Имам и невероятно огромна колекция от филми и серяли от подредени и соритрани на рафтове.
Разбира се и Балканчето има почетно място тук .
сабираш ли още джобни часовници имам една рухла на ГДР и една молния.

Ноември 30, 2012, 18:41:52
Отговор #62

Неактивен dimko1

  • Публикации: 73
Като хоби съм се посветил на много полезна и разтоварваща дейност.

Човъркам из разни трактори, комбайни и архаични мотоциклети. Ох, имам 5, но само 2 от тях са с надежда да станат отново в движение. В прочем, само един от тях е захванат - Балкан 75, който е на ниво боядисване и със събран двигател. Започнал съм го от преди години, но все се отплесвам по други занимания.

А, те са обикаляне из България в търсене на разни нови стари Лади, Москвичи, Волги. Както и съпровождането им до съответния купувач.

 Като цяло, от всичко най-обичам да бездействам. Нехайствам лежерно край някой язовир, но не ловя риба. Без телефон, без връзка с останалия свят и далече от него. Там няма кой да ме ядосва, няма и кой да ме дразни. Мразя спорт, мразя всякакво излишно физическо натоварване. Мразя и да го гледам. Телевизия също не харесвам, гледам предимно новините и толкова.

Балканът е удачно място, където обикалям на почивка през отпуските.

 Събирам никелирани/хромирани части и елементи от разни автомобили. Брони, предимно тасове и фарове.

Обичам книги да чета. Предимно технически, най-вече от преди векове. Събирам всякакви разновидностни, спрямо конкретното им съдържание.

Хубаво е и като съм се разплул пред компютъра и ровя из виртуалното пространство безцелно.

При хубаво време се събирам с разни откачалки и задружно ремонтираме нечия кола, дори да няма нужда. Дневно тръгва повече с мухабет и се продължава работа, нощна смяна в гаража.

Обожавам дърти сандъци. Vef-чета, Родина, Респром, Радиотехника, Грундик, Телефункен и прочие гълъбарници. Предимно домашни уреди, но също и автомобилни лампови радиоприемници и касетофони. Сега копнея за един годен грамофон, който да прибавя към колекцията.

В крайна сметка, събирам всякакви отпадъци. Годни и не чак толкова годни, нужни и не толкова нужни.
  аз имам радиограмофон сакта, и грамофон юность,продавам ги имам и 60 бр. гр. плочи.

Декември 06, 2012, 17:37:59
Отговор #63

Неактивен dimko1

  • Публикации: 73
Като хоби съм се посветил на много полезна и разтоварваща дейност.

Човъркам из разни трактори, комбайни и архаични мотоциклети. Ох, имам 5, но само 2 от тях са с надежда да станат отново в движение. В прочем, само един от тях е захванат - Балкан 75, който е на ниво боядисване и със събран двигател. Започнал съм го от преди години, но все се отплесвам по други занимания.

А, те са обикаляне из България в търсене на разни нови стари Лади, Москвичи, Волги. Както и съпровождането им до съответния купувач.

 Като цяло, от всичко най-обичам да бездействам. Нехайствам лежерно край някой язовир, но не ловя риба. Без телефон, без връзка с останалия свят и далече от него. Там няма кой да ме ядосва, няма и кой да ме дразни. Мразя спорт, мразя всякакво излишно физическо натоварване. Мразя и да го гледам. Телевизия също не харесвам, гледам предимно новините и толкова.

Балканът е удачно място, където обикалям на почивка през отпуските.

 Събирам никелирани/хромирани части и елементи от разни автомобили. Брони, предимно тасове и фарове.

Обичам книги да чета. Предимно технически, най-вече от преди векове. Събирам всякакви разновидностни, спрямо конкретното им съдържание.

Хубаво е и като съм се разплул пред компютъра и ровя из виртуалното пространство безцелно.

При хубаво време се събирам с разни откачалки и задружно ремонтираме нечия кола, дори да няма нужда. Дневно тръгва повече с мухабет и се продължава работа, нощна смяна в гаража.

Обожавам дърти сандъци. Vef-чета, Родина, Респром, Радиотехника, Грундик, Телефункен и прочие гълъбарници. Предимно домашни уреди, но също и автомобилни лампови радиоприемници и касетофони. Сега копнея за един годен грамофон, който да прибавя към колекцията.

В крайна сметка, събирам всякакви отпадъци. Годни и не чак толкова годни, нужни и не толкова нужни.
имам грамофон юность в куфар и го продавам имам и 50-60 бр. плочи ,продавам и радио мелодия 11, и радиограмофон сакта,телевизор софия11,темп06мк-47,респром т6101, и 4бр.радиокасетофони за кола не работещи.

Декември 06, 2012, 21:16:19
Отговор #64

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Привет колеги,
Аз колекционирам лули за пушене,цигарета, аксесоари за тях и табакери.Ако някой има нещо непотребно и излишно,приемам всякакви подаръци, ако са ви скъпи, можем да се договорим.В свободното си време основно се занимавам с автомобилни състезания и всичко свързано с тях, помагам при организирането на писти, планински,ралита и естествено ретро мероприятия.Международен съдия съм по картинг.Обожавам да шофирам , и да обикалям от град на град,да съм на път, да отида където си пожелая.Веднъж вече имам събрани печати 100 те нац.Търистически обекта и ме направиха почетен член на едно ТД. 8)) Сега събирам печати на 100-те Национални кръчми...това не е шега,мога да ви кажа на л.с. откъде да си я намерите.... :P 8)) Мога още неща да напиша, но ще остане за дуг път.Поздрави :)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Декември 08, 2012, 18:24:19
Отговор #65

Неактивен dimko1

  • Публикации: 73
Аз пък се занимавам с ремонт на електроника в свободното си време. Предимно аудио техника. Имам няколко построени усилвателя също. Събирам всякаква аудио техника, грамофонни плочи и др.
Ми Жорка , аз също. :)Вътре в графата са туризма и фотографията.
Ето малко зимни фотопейзажи от днес: :)
аз имам за продаване 50-60 бр.грамофонни плочи,имам радиограмофон сакта,грамофон юность,телевизор темп1968г.,радио мелодия11,респром т6101,юность 402в, ако ви интересува нещо пишете ми.

Декември 16, 2012, 18:07:44
Отговор #66

Неактивен NikMar

  • Публикации: 518
Още като студент започнах да събирам карти за игра, купени ли подарени от приятел, но после ме завъртя семейния живот и финансиите се пренасочиха, сега съм застинал в едно положение без да влагам финансии в колекцията. Ето какво съм събрал:

тези от най-долния ред са от 1976-1977 г.

FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г./ FIAT Punto 1,1/94 г.
Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
 Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
 Закон на Мърфи.

Декември 16, 2012, 22:06:22
Отговор #67

Неактивен PVV

  • Публикации: 251
  • Skoda Octavia Super - 1963г. - ELIŠKA
Аз вечер релаксирам пред моите дзверове в локвата. Страшно успокояват.



А тук вечерят задружно. :D
http://vbox7.com/play:7097391c01

Януари 01, 2013, 18:04:30
Отговор #68

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Поздрав от Родопа планина - 01 01 2013г! :)

РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Януари 05, 2013, 17:53:52
Отговор #69

Неактивен Iskrov78

  • Публикации: 55
Аз вечер релаксирам пред моите дзверове в локвата. Страшно успокояват.



А тук вечерят задружно. :D
http://vbox7.com/play:7097391c01
Супер е колега и аз имам супник с риби. Моята локва е "алпака" че тия джамове много се трошат :winktongue:

http://pichost.name/Yht
« Последна редакция: Януари 05, 2013, 17:57:30 от Iskrov78 »