Автор Тема: 1967 Trabant 601  (Прочетена 15395 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 05, 2023, 19:02:47
Отговор #70

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
последната снимка е топ! като мащабен модел е!

Октомври 06, 2023, 12:42:52
Отговор #71

Неактивен Trabi71-90

  • Публикации: 71
  • 21xTrabant 601, Balkan 50, Lada 1200s, Lada 1200
Страхотни кадри. Много ми допада цветовата комбинация с вишнев таван, наскоро взех едно комби Делукс със същата комбинация. Само цветът на джантите не е моят, но е въпрос на вкус.  :) Оригиналните тасове също много добре му пасват.

Относно пожарогасителите - оригинално са поставяни от лявата страда под таблото, за което си има и фабрични дупки. Имам няколко екземпляра на ранните модели и при всички е така. При теб най-вероятно няма такива дупки, защото ти е по-ново купето, и някой е разпробил отдясно. Вижда се, че имаш и дупки за поставяне на рафтчето под таблото.

Радвам се, че седалките, които ти дадох, са влезли в употреба. По принцип облегалките са им слабо място и доста се цепят, вероятно си е фабричен дефект, заради тънката ламарина по краищата. Доста хора ги усилват допълнително, за да не се повтаря. На моя Трабант от 66-та все още са здрави...

Октомври 08, 2023, 17:28:36
Отговор #72

Неактивен peter67

  • Публикации: 761
Страхотни кадри. Много ми допада цветовата комбинация с вишнев таван, наскоро взех едно комби Делукс със същата комбинация. Само цветът на джантите не е моят, но е въпрос на вкус.  :) Оригиналните тасове също много добре му пасват.

Относно пожарогасителите - оригинално са поставяни от лявата страда под таблото, за което си има и фабрични дупки. Имам няколко екземпляра на ранните модели и при всички е така. При теб най-вероятно няма такива дупки, защото ти е по-ново купето, и някой е разпробил отдясно. Вижда се, че имаш и дупки за поставяне на рафтчето под таблото.

Радвам се, че седалките, които ти дадох, са влезли в употреба. По принцип облегалките са им слабо място и доста се цепят, вероятно си е фабричен дефект, заради тънката ламарина по краищата. Доста хора ги усилват допълнително, за да не се повтаря. На моя Трабант от 66-та все още са здрави...
Джантите и таванът са почти един цвят (на живо не си личи разликата), за жалост тогава не ми дойде на акъла, че таванът на снимки ще излиза много по-светъл, ама все тая , някой ден ще боядисам джантите една идея по-светли.  :D  Относно пожарогасителят дори не знаех че е имало място за под таблото, но пък винаги ми е харесвало как изглежда там където е сега. Седалките които дойдоха от теб се оказа сцепени някога в миналото и заварени точно там, където и моя беше счупена - определено им е слабо място.

Уикенда му напълних пак кухините с Cavity wax на Novol, сдобих се и със стар бял номер, та скоро време се надявам на хубави снимки и с него. Иначе си има някви дреболии за правене постоянно, но към момента колата се движи задоволително добре.


Октомври 30, 2023, 09:11:03
Отговор #73

Неактивен peter67

  • Публикации: 761
Ами, като няма какво да се ровичка (то винаги има, ама дреболийки с които сега не ми се занимава) поне малко есенни снимки: