Автор Тема: Škoda 120 GLS - Lenka 1979 г.  (Прочетена 41129 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 02, 2020, 18:18:40
Отговор #60

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3674
Е,как така без документи за собственост са ги приели от фирмата?
Гадно :-\
retrobs.com

Март 02, 2020, 18:41:24
Отговор #61

Неактивен Ivelin_

  • Публикации: 21
Аз лично бих му разбил главата, а на боклуците от фирмата една проверка, но ти си знаеш.

Март 02, 2020, 20:13:09
Отговор #62

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Момче, тъжна история, но не гледай назад, бъдещето е пред теб и сина ти.

Март 02, 2020, 21:50:34
Отговор #63

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
при това положение за бой не става, но бих го заплюл в лицето и докарал яко горчивина за точно 5 минути говорене - да, може и да е опрял до пари, но това не е извинение в случая - знам какво е да нямаш 5лв в джоба, ама не съм тръгнал да крада.     такива дърти гниди ги ненавиждам и ми изкарват най-лошото в характера, а аз мога и съм слизал до безкрайни и тъмни низини заради дебили, нехранимайковци и прочее тъпунгери


идея - оглеждай се за някоя от същия модел и цвят, все може да изпадне, и си я направи копие - няма да е същото, така е, но да я видиш паркирана на 4 гуми - ще ти докара немалка емоция и носталгия всеки път. аз много се надявам един ден да мога да направя копие на москвича на баща ми и да го зарадвам, докато е жив - би се зарадвал изключително много.

Март 02, 2020, 23:04:49
Отговор #64

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Такива хора заслужават да бъдат и ще бъдат забравени!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 02, 2020, 23:28:06
Отговор #65

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Много тъпа случка, човек в такъв момент може да реагира реално по два начина, да  му сплеска главата на умника или да се овладее. Второто е за препочитане,но трябва да има последсвие  за орката свършила тази  низка работа .......

Вярвам, че можеш да си купиш и две  Шкоди, не е там въпроса , но действително  можеш да се оглеждаш за някоя заслужаваща си :)

Успех от мен и горе главата :)

Март 03, 2020, 00:22:56
Отговор #66

Неактивен Caxo

  • Публикации: 470
  • Москвич 408;408и;427;2140
Явно много са "либерализирали"  изхвърлянето на МПС-та . Подобен случай има и във В.Търново от миналата седмица... Скоро очаквам вместо "паяци"  да вгигат за направилно паркиране , направо скрападжийте да товарят и да мачкат...

Март 03, 2020, 10:21:09
Отговор #67

Неактивен победовод

  • Публикации: 838
В конкретният случай, е безсмислено човек да се занимава с роднината, изхвърлил колите. Но на пункта, аз бих създал възможно най големите проблеми. С единствената цел, да се предпазят други хора от подобни емоции.
Тук при нас, джипсита бяха натоварили преди години на каруца, голо, заварено и боядисано купе 2CV, чакащо само да му се качат мостовете.Само щастлива случайност в самия пункт, го спаси от нарязване.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Март 03, 2020, 19:21:55
Отговор #68

Неактивен __smirnoff__

  • Публикации: 159
Ужас, не знам какво да кажа... Овладял си се явно, аз в подобна ситуация може би щях да съм на ръба, но желязото няма да се върне... Мостовете с двигателите поне взе ли ги? Ако не друго, поне сърцето може да се възстанови. Неприятна случка, също бих тръгнал да се разправям с пункта, с "човечеца" няма смисъл, той е изгубена кауза. Съболезнования за случката...

Март 04, 2020, 09:46:45
Отговор #69

Неактивен m_g

  • Публикации: 1123
  • ГАЗ М21, ГАЗ 3102, Варшава 223, ВАЗ 2101, Ниса 522
За съжаление, конкретният идиот е свалил номерата и е подписал документите за предаване на скрап. Предвид възрастта му, не подлежи на съдебно преследване.
Тия от фирмата за скрап са си свършили работата. Познават стареца, той се е разписал като собственик и толкова. Виновен, т.е. носи отговорност, идиота.
За желязото - изобщо не съм се и занимавал. Свирено.

Вчера за сефте измих зелената. Не беше мита от 2015 година...


Не бях мил и Варшавата от миналото лято, та беше много прашна. Поправих и тази несправедливост.






Маслиненото зелено (Zelená Olivová) след миенето стана още по-приятно. Ако отначало да имах леко колебание, сега вече много ме кефи.






Интериорът съшо получи заслужена терапия:


Рапидовите седалки са много удобни.


Днес ще й търся гуми и да влиза в бокса.
« Последна редакция: Март 04, 2020, 09:50:18 от m_g »