Автор Тема: Колекцията ми от часовници  (Прочетена 34302 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 24, 2011, 20:00:40
Отговор #40

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ето един, който така и не разбрах за каква кола е, но в крайна сметка го дадох на един познат със Шкода Октавия:
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юли 04, 2012, 22:49:35
Отговор #41

Неактивен georgii2

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 5
Поздравления за колекцията. Аз също колекционирам часовници Ето нещо екзотично и от мен.
1. Модернистичен месингов будилник KIENZLE EUROPA от 50-те
2. Туристически будилник Veglia - основен производител на часовниците които се влагат в колите с марка Ferrari и много др.



« Последна редакция: Юли 04, 2012, 22:55:23 от georgii2 »

Ноември 24, 2012, 10:26:04
Отговор #42

Неактивен dimko1

  • Публикации: 73
От скоро започнах да колекционирам и часовници  :) Качвам малко снимки за да видите какво съм събрал за сега. Ще качвам и новите попълнения в колекцията постепенно  :D
               имам джобен рухла и молния и още 5-6 бр.руски ръчни продавам ги ако се интересуваш пиши ми

Декември 30, 2012, 18:49:03
Отговор #43

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Аз не събирам часовници, обече наскоро попаднах на един джобен и го взех, понеже ми се стори с интересен тематичен дизайн, макар и вероятно китайска реплика :)


Хайде сега спецовете да кажат заслужава ли да се реставрира, щото както се вижда няма стрелки и стъкло :)

p.s. направих бърза справка в нета и производителя се оказа не в Китай, а Хонг конг, което е почти същото де
« Последна редакция: Декември 30, 2012, 18:51:43 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 30, 2012, 19:25:56
Отговор #44

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
От скоро започнах да колекционирам и часовници  :) Качвам малко снимки за да видите какво съм събрал за сега. Ще качвам и новите попълнения в колекцията постепенно  :D
               имам джобен рухла и молния и още 5-6 бр.руски ръчни продавам ги ако се интересуваш пиши ми

Добре де качи ги в раздел продава с някоя и друга снимка и ще стане търговията веднага колега! :)

Юни 26, 2013, 12:34:59
Отговор #45

Неактивен raymondweil

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1
    • Часовници
Наистина страхотни часовници. И аз съм любител на ретро часовници, но за съжаление не мога в момента да предоставя снимков материал. Надявам се коро и това да стане  O0

За сметка на това пък мога да се похваля с най-новия си часовник на една немска марка, направо е страхотен. Който има желание ето и линка - http://www.chasovnici-bg.com/часовник-8807-Немски_часовник_Bruno_Söhnle_17_13086_721.html
Страхотни часовници

Юни 28, 2013, 18:57:24
Отговор #46

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Аз часовници не колекционирам,чисто и просто ги нося.На снимката долу са 14 Победи,горе отляво надясно Командирски,2 Полёта,Восток ,ЗиМ и 2 джобни Молнии.Редувам Командирския и Победите,два дни нося Командирския,после някой от Победите, пак Командирския и т.н.Всички работят перфектно,с изключение на 2 от Победите които ще отиват на профилактика.Почти всичките са с оригиналните верижки,като Победата най отляво е на години колкото самия автомобил Победа,почти на 60 и работи перфектно.


«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Юли 12, 2013, 06:27:10
Отговор #47

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Е то винаги е така Жоро , всичко започва на шега и накрая човек се превръща в истински колекционер без да се усети. :)
Сбирката ти е впечатляваща.

Юли 24, 2013, 18:39:59
Отговор #48

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
В последно време все повече се замислям дали да не си купя и аз няколко добри стари руски часовника.Гледам,че ги има на добри цени .По принцип харесвам Ракетите.

Юли 26, 2013, 01:10:43
Отговор #49

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
Само Ракета!Това е часовникът!Вече 17 години имам такъв верен другар на лявата ръка,който не ме е предавал никога,и знам че няма да го направи!
They call me Polski Fiat 125p 1975r