Автор Тема: Моятa мечта-реалност! 300 ZX 50th Anniversary Edition  (Прочетена 69049 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 08, 2021, 22:45:54
Отговор #100

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna

Април 08, 2021, 22:53:02
Отговор #101

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna




Април 09, 2021, 22:02:51
Отговор #102

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Видно от снимките , колата се оказа доста изгнила в задната си част и праговете . Прекалено изгнила за да мине с кърпене . Свързах се с един пич в Щатите , моргата му е буквално в гората  :)) Невероятен човек , помогна ми страшно много . По принцип не изпраща големи части , а какво остава до другия край на света. За мен направи голям компромис , знаеше ,че нямам от къде да си намеря в Европа .  Белият 300 ZX е истински AE , но някога са решили да го пребоядисат . Той беше и донора . Останалите АЕ - та са лично негови и няма да ги разпродава на части .





« Последна редакция: Април 09, 2021, 22:16:02 от didotooo »

Април 09, 2021, 22:24:08
Отговор #103

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Реагира доста бързо и палета успя да хване кораба . Отряза ми два задни калника , целия заден панел . Взех и хубава задна броня , преден ляв калник , дигитално табло и горивопровода към резервоара . Не беше никак евтино , но това е варианта да се случат нещата .










« Последна редакция: Април 09, 2021, 22:29:04 от didotooo »

Април 15, 2021, 19:03:21
Отговор #104

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Аааа, Дидо! Не си по лесните проекти ти! хаха
Много яки истории създаваш и ми се ще скоро да дойда до Варна, ей така, само да разгледам какво твориш.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Април 15, 2021, 21:43:08
Отговор #105

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Добре си дошъл ! Намислил съм още нещо и след 2-3 месеца ще стане още по-интересно при мен . Ще пусна още една тема с риск да объркам още повече хората и да стана досаден вече хаха

Април 15, 2021, 21:45:37
Отговор #106

Неактивен Bogi

  • Публикации: 743
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
blow my mind ..
немец мръсен, бандит магистрален ...

Май 09, 2021, 20:54:19
Отговор #107

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Наминах през гаража да си оставя малко панели , та всичките да са ми на едно място . Изглежда ужасно , но се надявам тази година да започне работата по нея . Марто действа активно по червения 160 SSS , става наистина страхотно .







Юни 19, 2021, 17:55:42
Отговор #108

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Колеги , напоследък обмислям сериозно идеята този проект да приключи . Мисля ,че ще оставя тежките реставрации в миналото и ще се съсредоточа в коли , които имат база . Брутално изгнила , блъскана отзад , блъскана отпред и със сменяни панели . Не че няма да стане , но започнах да си ценя свободното време най-вече . След около месец ще пристигне другият Нисан и мисля да си го подкарам и да се кефя на живота, а не да шкуря ръжди до побъркване. Има изключително добър интериор , капаци , врати , брони и тн в много добро състояние , което ще го направи идеалният донор за следващи проекти . Договарям още един в момента (даа помня ,че се кълнях няколко поста назад в другата ми тема , как няма да купя никога повече следваща кола  :))) , който има нужда от инсталация , прозорец и разни други неща.

Какво е вашето мнение за идеята ми ?

Относно набелязаният от мен N:3 е отново AE Turbo в абсолютно същата комбинация с ръчна скоростна кутия като останалите ми два . Машината е вкарана на ход преди 7 години в плевня заедно с няколко интересни американки и наскоро са обявени за продажба . Купувача е американски масъл фен и в обща сделка купува и двата Нисана , стоящи до американките. Другият е червено двуместно Турбо , най-високо ниво на оборудване с много як червен салон и изключително солидно купе .Жената ми каза ,че ако купя трети Нисан ще ме сложи в него и засили към Черно Море  :)) :)) Така ,че ще опитам да се преборя само за АЕ то , а червеният за съжаление ще го прибере някой друг  >:D
















Юни 19, 2021, 20:21:13
Отговор #109

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
"Какво е вашето мнение за идеята ми?"
Ами,много отдавана съм написал,че разликата в професионалното и хоби отношение  към нещо е огромна (не конкретизирам качество) ... при хоби-то човек се разчеква между работа,семейство,време и финансии .
Със сигурност решението ще е във ваша полза.
Успех!
retrobs.com