Автор Тема: Моятa мечта-реалност! 300 ZX 50th Anniversary Edition  (Прочетена 69021 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 20, 2021, 21:37:17
Отговор #110

Неактивен stingray

  • Публикации: 375
Моето мнение е, че живота си върви и не е много оправдано да инвестираш време в това само да правиш. Взимай най-добрия който може да си позволиш, ревизирай го малко по основно и го спукай от каране.
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран

Юни 21, 2021, 09:20:39
Отговор #111

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
Дидо, моето мнение е да имаш кола за каране и такава за правене - това при финансова възможност... така хем се кефиш за зет всеки ден, хем имаш за човъркане.... направи си втори, продай го - така хем профит, хем един  зет върнат на пътя, хем опит, хем кеф, а междувременно пак караш зет

в момента съм много далече от хобито, защото проектът ми е къщата, и карам ежедневна кола, за да не се занимавам и с нея... но си мечтая да дойде пак моментът за човъркането... хобито си е хоби, няма същата тръпка като да си платиш на някой и след х време да си вземеш колата и да се возиш само, като знаеш, че един болт не си завил или развил.... но и те подкрепям за базата на всеки проект - трябва да е солидна, за да спести голямата мъка на старта :)

Юни 22, 2021, 21:33:33
Отговор #112

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Благодарско за съветите момчета ! Доста се привързвам към интересни за мен предмети , но от както станах на 35 преди няколко месеца и се замислих . Времето минава страшно бързо и не бих искал да го губя в невероятни проекти , като златистия Нисан. С него доказах на себе си ,че мога да съживя нещо отдавна умряло и то да изглежда добре. Много ми се искаше да върна тази Анивърсъри към живота и  все пак не съжалявам ,че я купих защото има страхотни части  , които биха ми стрували много пари за да ги набавя за другите .

Няма да пускам повече нова тема , че стана банално и не знам как да ги кръщавам  :))
Та тази няма да я приключвам , а ще я продължа с евентуално новият Нисан , който уж договрих , но докато не го натоварят на платформата не бързам да празнувам  :))








Юни 26, 2021, 23:36:35
Отговор #113

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Айде официално N:3

Неусетно станах човека с най-много бройки Anniversary Edition в Европа  :)) :))
Поляка Якуб от Datsun Europe е много силен колекционер и вече има два броя AE след като брат ми му продаде неговия .




Юни 27, 2021, 01:00:31
Отговор #114

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Отдавна загубих бройката, адаш, но историите на автомобилите ти винаги са завладяващи!
Респект!
 :)

Юни 27, 2021, 10:02:07
Отговор #115

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Дидо , Благодаря ! На всичкото отгоре и трите са абсолютно еднакви коли и кашата е пълна. Иначе бандата в гаража предложи идеята да сменим панелите на изгнилия , да го позакърпим и добавим ролкейдж клетка , една седалка и да раздаваме газ на писта Дракон примерно . И без това на всички ни е малко жал да си екслоатираме класиките на цялата газ всяка есен на Jap Fest .Ще видим как ще се развият нещата , но идеята е добра - колата е все пак рядка версия с документи и е добре да се запази в един или друг вид.

Юни 27, 2021, 17:03:44
Отговор #116

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
този изглежда най-добре от трите поне по снимки?

Юни 27, 2021, 21:15:33
Отговор #117

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Въпреки ,че не съм виждал нито една от последните две все още , мисля че калифорнийския е най- читав като изключим лекия удар отпред. Той ще си е моята кола , която ще си оставя .
Този има повечко повърхностни ръжди и ще иска работа и по купето , но нищо сериозно . Не виждам дупки или сериозни гнилочи , разбира се ще трябва пълна ревизия на окачване , спирачки , помпи и тн .


















Юни 27, 2021, 21:48:06
Отговор #118

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Е,със сигурност ще има и "скрити лимонки" но по снимките се разбира,че тук ще има много по-малко работа по каросерията от предните  :)
Успех!
retrobs.com

Юни 28, 2021, 10:10:55
Отговор #119

Неактивен dakatta

  • Публикации: 148

отдавна ме мъчи една питанка... :'(
без да спамя темата, и нека бъда простен за внесената ерес...
купето за кеф, дали би могло да се превърне в прекрасен "sleeper" с един
V6, ръчка от 370Z?   ;D