Автор Тема: Покана за учредително събрание  (Прочетена 19915 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 17, 2019, 14:05:29
Отговор #30

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Боби,

това твое мнение ли е или законово положение: За да е национален клуб, в него трябва да членуват само клубове или сдружения, а не физически лица. - че не съм го срещал в "ЗАКОН ЗА ЮРИДИЧЕСКИТЕ ЛИЦА С НЕСТОПАНСКА ЦЕЛ"?

Според новия правилник на FIVA, ANF може да се отнема и предоставя на друг ;) Има вече и такава атестация (или както там се нарича) за Гърция.

Декември 17, 2019, 15:43:05
Отговор #31

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Ники, това е лично мое мнение, с което не ангажирам никого. За пример ще дам новата и старата автомобилни федерации в които не членуват състезатели, а клубове.
Що се отнася за ANF, не виждам причина да се отнема от БАК РЕТРО, за да се дава на друг.

Декември 17, 2019, 15:53:32
Отговор #32

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Да, по тази логика си абсолютно прав. То с тази цел имаше една асоцияция в две версии БАКСКАМ и едно сдружение СНРКБ, но не просъществуваха за съжаление.

Декември 17, 2019, 16:04:04
Отговор #33

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Що се отнася за ANF, не виждам причина да се отнема от БАК РЕТРО, за да се дава на друг.
И аз не виждам причини... освен може би само една и тя се казва Ева Браун :)) :))
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 17, 2019, 16:07:43
Отговор #34

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
И аз не виждам причини... освен може би само една и тя се казва Ева Браун :)) :))

Хахаахааа,това беше силно!!! :)


Декември 17, 2019, 21:03:45
Отговор #36

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Сърцето и времето си....  :))

Хахаахааа, това беше силно!!!

Хаха, това вярно беше много силно.
И с основание трябва да им отнемат/препредадат на други по-заслужили деятели и оценители, лиценза.
Само дори на паради, инициирани от БАК Ретро, Ева Браун и сходните и няколко други различни каросерийни бройки налични у нас, сигурно поне няколко десетки всякакви награди са получили в последните няколко години, вкл. и от типа- Бест на бест на бест оф Шоу.

А принципно погледнато, за тях не трябва да има нито място, нито допускане, нито дори споменаване, на каквито и да е уважаващи себе си ретропаради и конкурси.
Да си ходят по конкурсите на Тунинг.БГ в Експото, и на полянките над Малинова долина на Тунинг феста, там е едно идеално място за тях, и ще бъдат оценени още по-идеално.

Та стига и тая хипотетична насилена максимална бройка участващи коли да се гони на всяко събитие.
По-добре 10 хубави на кондиция оригинални коли участващи да има, отколкото 20, ама половината от които са окарикатурени поприсадени некакви си возила, и пластик-метал имитации на имитации.

Добре че тия от ФИВА гледат, убеден съм, крайно пренебрежително на нас като дестинация, та много не ни обръщат внимание на наличностите от тия реплики /дето е реални реплики даже не са, повечето от тях/, ако са гледали снимки от наши паради.
Толкова сме смешни с тия имитации, че даже не ставаме и за конско от деятелите от ФИВА.
Аслъ, все едно да се караш на негрите в Африка що обичат шаренко връз шаренко да си слагат.
Туземци сме си още, какво да ни правиш...   O:-)
« Последна редакция: Декември 17, 2019, 21:08:39 от USfan »

Декември 17, 2019, 21:49:33
Отговор #37

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Ооохохо, ако на Ева Браун са дали некъв фива сертификат тия трябва публично да бъдат линчувани и натОпени пред чужденците догодина, когато или ако изобщо дойдат догодина на хипер мега събитието у нас.
we all have wings, but some of us don't know why

Декември 17, 2019, 22:07:35
Отговор #38

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ооохохо, ако на Ева Браун са дали некъв фива сертификат тия трябва публично да бъдат линчувани и натОпени пред чужденците догодина, когато или ако изобщо дойдат догодина на хипер мега събитието у нас.
Абсолютно са й дали! На пресконференцията на второто /може би/ издание на ретро рали България, където Ева Браун беше записана за участие като автомобил от предвоенния клас, зададох въпрос това всъщност не е ли съвременна реплика по-подходяща за клас хот род, ми бе официално отговорено пред медиите, че комисията на клуба, оторизирана от ФИВА я е признала за оригинална.
Доколкото знам оригиналните части, заложени в нея са само част от рамата с ВИН номер от Бенц модел 170V, който вероятно отговаря на производстена година някъде през 30-те, както и някои уреди по арматурното табло и други декоративни елементи от предвоенен Мерцедес, които собственикът е купил от специализирани ретро изложения в Германия. Извинявам се за лекото отклонение от темата, при това  съм сигурен, че съм го писал и преди някъде из форума...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 17, 2019, 22:42:01
Отговор #39

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Сещам се за един филм с интересно заглавие "Сърдити старчета"  ;)