Автор Тема: Покана за учредително събрание  (Прочетена 19874 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 17, 2019, 23:00:53
Отговор #40

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Сещам се за един филм с интересно заглавие "Сърдити старчета"  ;)
Значи Боби, аз с такъв ентусиазъм бях там, че даже прегорях. Адмирираме появата на новия клуб. За нас беше важно в организационен план какво се предвижда. Събитя в София, регионални, национални. До колкото разбрах Искрен ще прави трипчета извън страната, като посещения на музей, изложения и ретро базари. Няма лошо в това, положително е, но сякаш се губи цялата идея. Ники Корудерлиев също правеше такива екскурзии. Чисто организационно, очаквам събитията в София, изключая Витоша, Спасовден, Сердика и Костинброд. Още не знам дали Международно ретро рали България ще го бъде :)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Декември 17, 2019, 23:06:02
Отговор #41

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Влади, бъди спокоен, няма да има международно България.

Декември 17, 2019, 23:41:41
Отговор #42

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Влади, бъди спокоен, няма да има международно България.
Оооооооооооо Боби, аз не се притеснявам. Но за сметка на него ще правим Класик рали "Граово" :)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Декември 18, 2019, 14:29:13
Отговор #43

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Оооооооооооо Боби, аз не се притеснявам. Но за сметка на него ще правим Класик рали "Граово" :)
Супер, колкото повече, толкова повече... само ФнимаФай с кого ще го правиш, та да не стане оаквация като с гореспоменатото рали, дето май-май няма да го бъде ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 18, 2019, 18:54:15
Отговор #44

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Значи Боби, аз с такъв ентусиазъм бях там, че даже прегорях. Адмирираме появата на новия клуб. За нас беше важно в организационен план какво се предвижда. Събитя в София, регионални, национални. До колкото разбрах Искрен ще прави трипчета извън страната, като посещения на музей, изложения и ретро базари. Няма лошо в това, положително е, но сякаш се губи цялата идея. Ники Корудерлиев също правеше такива екскурзии. Чисто организационно, очаквам събитията в София, изключая Витоша, Спасовден, Сердика и Костинброд. Още не знам дали Международно ретро рали България ще го бъде :)

...той все още прави ;)

Декември 18, 2019, 23:43:00
Отговор #45

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Супер, колкото повече, толкова повече... само ФнимаФай с кого ще го правиш, та да не стане оаквация като с гореспоменатото рали, дето май-май няма да го бъде ;)
САРК "Авангард" ще го организира. Работим по въпроса, и ако всичко е наред спрямо осигурено финансиране и качествена организация, ще го направим вероятно 2021 г.  ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !