Автор Тема: Интериорни части и аксесоари за Fiat, ВАЗ и други  (Прочетена 1887 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 08, 2020, 14:38:47
Прочетена 1887 пъти

Неактивен Getsov

• Публикации: 30
Обявявам за продажба различни части и аксесоари, които вече са ми излишни. Може да ми се обадите на тел. 0878121213 или да ми пишете на Viber към него – Богдан. Намирам се в Плевен, но всичко желано може да бъде доставено с куриер.

Централна радио конзола за ВАЗ – 18 лв.
Запазена и здрава, но без решетката на говорителя. За монтаж на модул с аварийни и запалка е необходимо изрязване на допълнителни отвори в него.

Модул аварийни и запалка ВАЗ – 10 лв.
Модул за монтаж на централна радио конзола от типа, който продавам. Изглежда запазен, липсва само фасунгата на червената лампичка.

Радио Interconti с УКВ – работещо – 12 лв.
Германско радио с УКВ – работещо! Лично съм го тествал и вадеше добър звук дори само с кабел за антена. Липсва панелът и врътките. Има потенциометър за фина настройка. Може лесно да се пригоди към радио конзолата за ВАЗ, която продавам.

Радио-касетофон – 12 лв.
Японско, не съм го тествал, но има УКВ и изглежда добре. Механиката на касетофона липсва, защото имах идея да вградя вътре съвременен модул за MP3 с USB, но се отказах.

Кутия с инструменти за Fiat 125 – 20 лв.
Произведена в Полша, без надпис FIAT на нея, а с емблемата на производителя. Много по-здрава в сравнение с други подобни кутии. Основните инструменти са налични.

Ръкохватки за отваряне стъклата на Fiat – 2 бр. – 20 лв.
Цената е за комплекта от 2 бр. Стилни, масивни никелирани основи, с пластмасови елементи. Мисля, че са оригинални за Fiat 500L и Fiat 128, но стават и да други модели на марката от тази епоха, съответно и за ВАЗ.

« Последна редакция: Януари 10, 2020, 11:49:32 от Getsov »

Януари 10, 2020, 14:43:23
Отговор #1

Неактивен Getsov

Багажник сгъваем – 20 лв.
Регулира се по дължина и ширина и това го прави подходящ за различни автомобили. В сгънато състояние заема много малко място. На места има забележки по покритието, част от детайлите му са се поизкривили, но е здрав.

« Последна редакция: Януари 10, 2020, 14:55:42 от Getsov »

Януари 10, 2020, 15:01:45
Отговор #2

Неактивен Getsov

И близка снимка на радиото. Със съвсем малко усилия е възможно да се пригоди към радио конзолата за ВАЗ. Бях започнал да го правя и знам, че оставаха някакви милиметри доизпиляване, за да стане.

Ако някой купи комплекта радио конзола + радио + модул аварийни и запалка, цената за всичко е 30 лв.

« Последна редакция: Януари 10, 2020, 15:19:42 от Getsov »

Януари 10, 2020, 15:59:38
Отговор #3

Неактивен Getsov

Емблема за Fiat 126p - 10 лв.
Предна пластмасова емблема за полската версия на Fiat 126.

Януари 10, 2020, 16:18:14
Отговор #4

Неактивен Getsov

Италиански дървен / махагонов волан MOMO + оригинален бутон клаксон - 60 лв.
Специално за форума обявявам минималната цена, на която бих продал волана. Здрав е, има малки липси на лак на места, но без тенденция да пада още. Диаметър 36 см. В комплект с него върви и оригинален бутон за клаксон МОМО, който ще снимам допълнително. Воланът е с междуболтово разстояние 70 мм и се монтира на стандартни фланци с 6 или 12 отвора.

Януари 10, 2020, 16:56:03
Отговор #5

Неактивен Getsov

Италиански капачки за резервоар FAAB за Fiat - по 20 лв. за брой, в комплект за 30 лв.
Класически италиански капачки за резервоар, производител FAAB, Болоня - за Fiat и други италиански марки, съответно и за ВАЗ. Първата е универсална, с ключ. Втората е специално за Fiat и няма ключ, но може да се ползва и така. Предполагам, че е възможно патрончето й да бъде сменено.

Януари 10, 2020, 21:19:17
Отговор #6

Неактивен Getsov

Воланът е продаден!

Януари 13, 2020, 14:29:18
Отговор #7

Неактивен Getsov

Италиански дървен / махагонов волан Luisi - 30 лв.
Специално за форума обявявам минималната цена, на която бих продал волана - 30 лв. Воланът има зони без лак, както и характерните за повечето стари дървени волани пукнатини на дървената част при връзката с металната. Според мен е напълно възможно те да бъдат залепени с подходящо лепило и с пристягане да се затворят. Централната конзола е оригиналната дървена, но поради лошото й състояние преди време я тапицирах с черна кожа. Мисля, че ще стои много добре, ако лъчите се изшлайфат и придобият оригиналния цвят на алуминия.

Не знам за каква кола е фланецът и затова го давам с волана като подарък.

При интерес изпращам допълнителни снимки на отделните детайли.

Януари 13, 2020, 19:12:25
Отговор #8

Неактивен Getsov

И дървеният волан Luisi е продаден.

Януари 14, 2020, 14:28:45
Отговор #9

Неактивен Getsov

Оригинален бутон за клаксон за спортен волан МОМО - 15 лв.
Продавам оригинален бутон за клаксон за спортен волан МОМО + пръстена за закрепване към фланеца. Цената от 15 лв. е специално за форума. Отлично визуално и функционално състояние! Драскотините са минимални и с просто око се забелязват само под определен ъгъл и светлина.

« Последна редакция: Януари 14, 2020, 15:10:04 от Getsov »