Автор Тема: Ретро шоу София 2020 Арена Армеец  (Прочетена 5508 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 26, 2020, 15:41:07
Прочетена 5508 пъти

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Видях, че го има в програмата. Ето малко прясно инфо

https://auto.dir.bg/news.php?id=27571580

we all have wings, but some of us don't know why

Февруари 26, 2020, 16:55:53
Отговор #1

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ами, Маргата ми звъни през ден да ме агитира за някои мои, а и собственици на разни други амер. коли, за участие и излагане, че му било за момента постна общата селекция, и вече показвана.
Ама и аз и разните други мастити собственици на задокеански неща ще му ударим бойкот, понеже действа палачинкаджийски.
И още от сега го хванаха, и то не аз, а разни членове на БАК, а и на УС, баш на анонса му за евента на събранието на БАК Ретро, а и 2-3 дена по-късно, че се напъва да върти тънки лични далаверки с евента.  :))

Мизерна работа, затова от нас американкаджиите, участие- к..р!

« Последна редакция: Февруари 26, 2020, 17:28:59 от USfan »

Февруари 26, 2020, 18:13:58
Отговор #2

Неактивен Yuri

  • Публикации: 355
Доста амбициозно - 4 поредни дни, може би ще има и други програми покрай колите. Така като гледам списъка, тия автомобили са излагани доста пъти на паради из страната и понеже подозирам,че ще има и вход за събитието, едва ли ще има голяма посещаемост.

Февруари 26, 2020, 19:25:06
Отговор #3

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Аз съм обещал да предоставя 1 велосипед за изложението - за двуколесните поне няма такса участие. Автомобилната част е само за баровци - по 100 лв такса на автомобил + свободно време и разходи да се закарат, подредят а после и откарат колите.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 26, 2020, 20:09:33
Отговор #4

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Като цяло идеята ми допада. Надявам се да стане хубаво събитие. За съжеление от нашият клуб "АвангарД" едва ли ще вземем участие, тъй като датите съвпадат с 2-ро Национално авто-мото изложение Козлодуй на 13-14.06.2020 г. Пожелаваме успех на организаторите!
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Февруари 27, 2020, 14:46:03
Отговор #5

Неактивен CJ7

  • Публикации: 1063
Аз съм обещал да предоставя 1 велосипед за изложението - за двуколесните поне няма такса участие. Автомобилната част е само за баровци - по 100 лв такса на автомобил + свободно време и разходи да се закарат, подредят а после и откарат колите.
Баси, 100 лв такса :(

Февруари 27, 2020, 14:57:07
Отговор #6

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Баси, 100 лв такса :(

Доколкото разбрах от съобщеното на събранието на бакретро, таксата от 100 лева ще е само за автомобили, които ще се продават на изложението ;)

Февруари 27, 2020, 16:06:41
Отговор #7

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
За съжаление не, това го спомена Иван Мутавчиев, който уж бил говорил с шефа на залата... но анонсиращия Маргарит каза, че таксата е била договорена за всички автомобили в залата, а после в личен разговор с мен доуточни, че изключение ще има може би само на идващите от провинцията, нещо като компенсация за пътните им разходи. Така че Боби, може наистина да няма такса за пловдивски коли ;)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 27, 2020, 17:03:04
Отговор #8

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Доколкото разбрах от съобщеното на събранието на бак-ретро, таксата от 100 лева ще е само за автомобили, които ще се продават на изложението.

Да, така е казал на събранието. 
После се отметна като мокра риба в гащи.
И 2-3 дена по-късно, каза, че всички коли щели да имат такса от 100 лв, не само продаваните, и че не бил виновен той, а видиш ли, организаторите на евента от някаква си там евентска фирма.
Като че ли той не е организатора, и той не решава всичко.
Абе шушумигава работа.
А и какъв е критерия точно, за идване на кола от провинцията. 

Аз лично например, освен че основно живея в София, и съм със Соф. адр. осн. регистр, редовно пребивавам и в провинцията.
Като приблизително на отстоянието на Боби от София примерно, съм и в с. Мало Конаре, Пазарджишко, където в посл. години редовно си държа по 1-2 коли, освен и на други места.

Е, и ако точно някоя от Мало Конарските коли си докарам за изложението /а да не говорим, че държа 1-2 коли и още по-далече от Пазарджишка област/, ще ми приспаднат ли 100 кинта, или не, щото пък съм от София по документи.
Глупости на Маргата, въобще не стои сериозно в тоя аспект.

И понеже ми звъня 2 пъти /а и още не бях разбрал при обажданията му, за отмятаниците от офертата от БАК събранието, иначе нямаше да му обърна внимание/, бях културен, и събрах Софийските и от Соф. област тия няколкото собственици, дето сме с поне по 5-10 американки на човек, в турския ресторант на моя приятел с Кадилаците.
Информирах ги за това уж гранде шоу, и обсъдихме напъна и офертите на Маргарит /вече от УС на БАК му разбрах за промените в схемите/.
Съответно, посмяхме се на аджамийския му спорт-далаверка с по 100 кинта на кола, и решихме, от нас- грънци присъствие. ))
Мустанги и сие, през крив макарон, освен някой кандидат племе-отстъпник, хаха, не наруши наложеното от нашия градски и областен С и СО кръжок- американ ембарго.

« Последна редакция: Февруари 27, 2020, 17:09:07 от USfan »

Февруари 28, 2020, 09:24:58
Отговор #9

Неактивен ГеоргиБс

  • Публикации: 101
Освен 100-те лв такса за автомобил, ще има ли и такса вход за желаещите да посетят изложението?