Автор Тема: Ретро шоу София 2020 Арена Армеец  (Прочетена 5509 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 28, 2020, 11:39:20
Отговор #10

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Освен 100-те лв такса за автомобил, ще има ли и такса вход за желаещите да посетят изложението?

Да разбира се, от вход и реклама организаторите щели да си покрият разходите  :)

Февруари 28, 2020, 13:26:39
Отговор #11

Неактивен ГеоргиБс

  • Публикации: 101
Ами ако е така, за мен не е редно участниците да плащат за автомобилите си. Достатъчно е, че ще направят разходи за да ги представят там и хората ще дойдат заради тях. Не е много колегиално от страна на организаторите. Отделен е въпроса, ако автомобила е обявен за продажба и е с цена.

Февруари 28, 2020, 13:53:48
Отговор #12

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Тази ми става любимата тема във форума! Следя с интерес  8))

Февруари 28, 2020, 14:39:43
Отговор #13

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
А така.  :))
Аз точно тогава няма да съм в София, но ми е ясно отсега, че ще е вяла инициатива с такива подходи, за разлика от напр. нашия си и любим на народа Фолц Фест, дето е след 1 седмица.

След като мине това куцо събитие на Марги, с удоволствие ще се включа с актуално и инсайдърско от някои там отишли колеги инфо, та да се присмеем още веднъж на комбинацията на Ганю подход, с Ветерамата в гр. Есен.

Февруари 28, 2020, 17:27:17
Отговор #14

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Апропо, на ивенти като Ветерамата и Ауто д'епока има ли такси за изложителите? Че не съм ходил все още, чакам да стана първо богат и свободен пенсионер ;D ... но все пак е интересно да ги сравним с "ганьовския подход" :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 28, 2020, 19:02:50
Отговор #15

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Апропо, на ивенти като Ветерамата и Ауто д'епока има ли такси за изложителите? Че не съм ходил все още, чакам да стана първо богат и свободен пенсионер ... но все пак е интересно да ги сравним с "ганьовския подход"

Разбира се, че сигурно има такси за участниците, но те са си официално обявени сигурно месеци преди евента, без да се променят, и без ту-така, ту-инак.

Тука Ганйовския или Остап-Бендеровския подход, или просто глупавия подход, поне според мен, не е първопричинно таксата, а шикалкавенето около прилагането и, и уж критериите за това.

След като го засякох на посл. ни разговор, че е казал първо без, а после със, той се позахихика, и вика- е, айде сега, вие собствениците на амер. коли, нямате ли там да дадете по 100-200 лв. на човек, за каузата.   :))

Че то щото няма сираци, вдовици, гладни, или други наистина въпиющи каузи в нашето българско общество, да имат нужда да им се дадат средства за нищо и без насрещна услуга, а баш на Мъро ще му кихнем, та да е щастлив.

Февруари 28, 2020, 22:41:58
Отговор #16

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Апропо, на ивенти като Ветерамата и Ауто д'епока има ли такси за изложителите? Че не съм ходил все още, чакам да стана първо богат и свободен пенсионер ;D ... но все пак е интересно да ги сравним с "ганьовския подход" :)

Има

Февруари 29, 2020, 17:49:21
Отговор #17

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
Хах ...защо толкова остри думи за това мероприятие не виждам нищо лошо ,подобни изложения има навсякъде в европа и не само Аз лично бих отишъл, но няма с какво ,пък и в БГ 100лева вече са се обезценили до степен джобни пари ,а със сигурност залата за 4дни не е без пари
Нека се пробват различни неща че повечето се изтъркаха

Февруари 29, 2020, 18:00:56
Отговор #18

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Няма лошо по принцип в такива мероприятия, а в подходите и промените им, е така в момента, в който вятъра на интереса духне леко настрани.
С такива подходи и номера, Марги за това преди няколко години, го изхвърлиха от ретроклуба най-тържествено, ако и да е бил 2 мандата член и съосновател.

Аз редовно например си се виждам с двата председателя на БАК след него- Орлин Лилков и Владо Топалов.
Макар всеки нали, председател на какъвто и да е клуб, да си има пристрастия и подходи, и да работи субективно, тия двамата след него наши ретроколеги, никой не ги гони от клуба, нито ги споменуват с лошо по принцип.
Защо ли, ами защото са работили и си работят принципно, каквото и да правят с ретроколи или други неща.

Март 03, 2020, 10:20:58
Отговор #19

Неактивен kok4o

  • Публикации: 106
Таксата си е нормално нещо, кво па толко се реве за нея.
В Любляна е 50 евро, па и повече разходи за път се правят и ходят повече коли.
Те тия боричкания направиха така, че особено американски коли се показват само по улиците вече, случайно ако някой я изкара да я покара.
За мен по-важно е каква сигурност ще осигурят за колата ми, за да не я пипат и чоплят с гадните си мазни пръстчета.
Не за друго, ама опита ми от едно Тунинг шоу хич не ме радва.