Автор Тема: Фолксваген Клуб БГ Фест- Едишън 2020.  (Прочетена 3888 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 08, 2020, 15:12:45
Отговор #10

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Какво общо има камионът СКАНИА с ФВ, за да го експонират и него?

Както и коли и мотори от други изложени там марки, като Порше, Дукати, Ауди, Сеат и Шкода /жалко че нямаше изложени и Бентли и Ламбо/, и Скания са собственост /от 2014 год. на 100 процента, заедно с МАН/, на концерна майка- ВАГ.

И понеже отдавна на тоя Фест има не само Фолцове, а и коли от другите изброени марки, от тази година организаторите решиха и произведени мотори и камиони от съответните марки, собственост на ВАГ, също да присъстват.

В резултат се появиха две актуални Дукатита, и една актуална Скания влекач.
Което не е много драматично, или разводняващо, поне за мен.
Предвид, че за трета поредна година намаляват изложените янгтаймери и ретромодели Фолцове, поне разнообразие да има при новите машини.

https://www.scania.com/group/en/financial-history/

Март 08, 2020, 20:48:07
Отговор #11

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Още малко снимки от Феста, малко по-ясни от моите, правени от Бурян и от други колеги от ВАГ-клуба.













Март 09, 2020, 10:05:03
Отговор #12

Активен Alex4real

  • Публикации: 101
Страхотни снимки.
Единицата кабрио живее на ул. 11 Август до храма Ал. Невски.
В тоя район се виждат често и други интересни стари коли.

Март 09, 2020, 10:25:33
Отговор #13

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5103
Харесах си черното Сироко!
Черният цвят дори коригира леко скучноватно-заоблената за Джуджаро задница.
А тези джанти какви са? Хем изглеждат оригинални на дизайн, хем прекалено големи за тази ера.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 09, 2020, 13:35:41
Отговор #14

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Люси, тези снимки карайки колело ли си ги правил?  ;)

Март 09, 2020, 18:39:27
Отговор #15

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Люси, тези снимки карайки колело ли си ги правил? 

Ами, общо взето. 
С колело не, но бързо ходейки пеша.
А и това е от първите 1-2 часа от откриването.
Така че много хора имаше около мен, и всичките постоянно се бутаха.
Размътените са всички от моменти, дето някой се тръква в мен минавайки, и малко или мното ми разваля фокуса.
Мързеше ме да ги трия поединично, и ги качих накуп.

И да не забравяме, че ги правих с чудото на Смартфон техниката от 2009 година- Нокия Х6, с цели 5 пиксела камера. ))
От тоя модел имам цели 2 еднакви екземпляра, купувани нови едно време, и още си ги ползвам с кеф, щото са малки на размери, издържат на удари и вода, а и все пак имат интернет и сити-карти.

Но и като добавим по принцип кирливото осветление в залите на Експото, резултата си е приемливо бодър!  O:-)

Преди тия Нокии дълго време ползвах няколко последователни броя ГСМ-и от Джеймс Бонд серията на Сони-Ериксон.
Пак купувани нови на премиерите им, с цели 2 до 3.2 пикселови камери. )
И тях си ги пазя още в работещи кондиции.

https://en.wikipedia.org/wiki/Nokia_X6-00



Април 26, 2020, 01:21:52
Отговор #16

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ето още допълнителни снимки от Феста, и от страницата на Фолц БГ Клуба.
Акцента тук е в традиционната строга, но справедлива нежна полиция, дето не са подминали за фон, и Шкодата 130 реплика, на Митко...

За разлика от евро-равнополово политкоректните насоки, прокрадващи се в автофорумите-автоклубове в Западна Европа напоследък, феновете от БГ Фолц Клуба, още държат на здравото сексистко начало. ))
Както си е било в златните времена на автосалоните в 60-те до 80-те години, когато дори на щандовете на Астон, е имало голи по монокини мадами.

4-5 десетилетия по-късно вече няма много гола плът, но въпросните дами служителки на реда, и те май си се чувстват добре в тия опънати по тялото костюмчета, показващи всяка форма и извивка.

















































Април 26, 2020, 01:23:20
Отговор #17

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811