Автор Тема: Познай от къде е тази снимка?  (Прочетена 4876 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 10, 2020, 16:36:44
Прочетена 4876 пъти

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Рових из архиви от преди 100 години и попаднах нещо интересно, и реших тази темичка да създам :)

---------------------------------------------------------------

Та кое е събитието и коя е годината? ...джокер: Жоро Илиев вече не беше между живите?


Март 10, 2020, 16:59:56
Отговор #1

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Лъха на класа!  O0

Нека позная!
Атмосферата е тягостна. Има накъсани карамфили по масите. Присъстващите са в черно, с тъмни очила прикриващи подпухналите от печал очи.
Гощавка след погребението на Жоро Илиев?
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 10, 2020, 17:04:13
Отговор #2

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ха, готина ирония. ))
Но всъщност, организатора на тоя евент, е виждал борци на живо, само след като го пратих да го снима и прави статия за кола на месеца, във вече фалиралото си списание, при сегашните собственици на червената конска глава в112 300 СЕб купе, екс на дядо ми.

Това на снимката е на Маргарит първия Конкурс д Елеганс, правен в пролетта на 2008 год. на Ал. Невски, където имах честта, заедно май пак с Пешо Панов, и колегата от Бенц концерна /и Майбах конструктора/- професор инж. Х. Лешке, да бъда поканен за съдия.

Тия ливади пазят уж ВИП палатките-ложите, дето имаше мезета и шампанско за участниците с по 100 лв. вход, съдиите, пресата, и някои познати на Маргарит, които той омагйосваше тогава, да му станат членове на Ройал Класик Кар Клуба.
Колегата Тони с Ладите беше дошъл с тогавашния си Кадилак Флитууд от 1962 год.
Имаме оттогава снимки аз, Пешо, и съпругата му, с Флитууда на Тони.
А Тони понеже нали е ящен, не излезе по време на Конкурса от територията на палатковия лагер, и омете мезетата последователно в тия 1-ва, 2-ра, и 3-та, палатки.  :))

От тоя конкурс му имам доста снимки, ако не съм ги поствал в темата с парадите, трябва да си ги намеря по комповете, и да ги напоствам.
Чичо Стенли дойде с и с двата си Мустанга тогава и двата още бяха червени, понеже не беше възстановил още ориг. резеда цвят на 1969 Гранде купето.

« Последна редакция: Март 10, 2020, 17:08:58 от USfan »

Март 10, 2020, 17:22:07
Отговор #3

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Лъха на класа!  O0

.....

хахахха Митак добре се ориентираш в обстановката ;)

Люси бях готов да се обзаложа, че ти ще я разконспирираш :)