Автор Тема: DKW-NZ 350 1942 г.  (Прочетена 3406 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 12, 2020, 08:18:12
Прочетена 3406 пъти

Неактивен Kostenetz

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
Здравейте колеги. През далечната 1995 г. Чух за едно Дкв-е в едно село до град Септември че се продава. Отидохме с мой приятел, намерихме възрастният човек и го купихме. Моят приятел изрази желание да го купи и аз му го преотстъпих.
Моторът се оказа разбира се с рязана задна федерация и неоригинална предница, но пък палеше и вървеше. Моторът имаше и кош, може би руски.
Най важното имаше документи.със старият черен номер и талон.
И така времето си минаваше, моят приятел си го караше през лятото но не правеше нищо по него. И така до 2018 г. Тогава седнах ме с него и се разбрах ме с моят приятел да го поема аз. Платих му го и започнах с набавянето на дефицитни те липсващи части. И до като се усетя те станаха две. 2019 г. Уж за резервни части едно дкв-е от Северна България купих, пък то се оказа с доста ор. части.
И така през есента на 2019 започнах с едното. Довечера ще се опитам да кача снимки. Поздрави
« Последна редакция: Март 12, 2020, 11:41:01 от dido1903 »

Март 12, 2020, 10:21:57
Отговор #1

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Успех с проекта, колега.
Кажи как искаш да коригирам заглавието?

Март 12, 2020, 11:46:15
Отговор #2

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Снимки на проекта, които колегата ми прати.









Април 21, 2020, 22:32:15
Отговор #3

Неактивен Consul73

  • Публикации: 773
  • Пламен Янев :)
Браво Вальо.Дай още малко снимки на Моторетката.Верно че е трудно качването на снимки тук.Надявам се Дидо да помогне отново .
Ford weist den weg

Май 21, 2020, 17:45:14
Отговор #4

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Привет! колегата ми прати снимки, които качвам, така както получих.
Към тях нямаше информация, ако той желае нека пише.
Поздрави!












Май 21, 2020, 22:19:15
Отговор #5

Неактивен Kostenetz

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
Благодаря на dido отново за помощта за качване на снимките. Така е за нас по-възрастните търсим помощ от по-младите. Та така колеги работата продължава, както виждате доста от дефицитни те части като фар, контактен ключ са на лице. И другите неща който се намират трудно ги имам но не съм стигнал до тях. Т. е. да се монтират. За сега нямам само оригиналният стоп тип Клюн от вещица. Ако някой има за продаване или заменка да пише. За моят мотор имам ор. запалителна кутия но имам и комплектна з. кутия и за Dkw nz 350/1.заедно с ор. ключ за замяна. Ако някой му трябва да пише. И други дребни неща ще останат така че ако някой нещо му трябва да пита..Приятна вечер