Автор Тема: Ретро рали София, НДК - 1989 г.  (Прочетена 8496 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 19, 2020, 22:58:51
Отговор #20

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
мярнах и някаква интересна камионетка с покрита каросерия отзад, май от 30те, но не мога да разбера какво е?

Март 19, 2020, 23:00:25
Отговор #21

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
...гледах видеото 11 пъти, утре пак :)

Ми като гледаш, кажи кой е тоя генерал де...
Ангел Колчевски и аз го различих...

Март 19, 2020, 23:03:04
Отговор #22

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Ми като гледаш, кажи кой е тоя генерал де...
Ангел Колчевски и аз го различих...

Аз и за Панчев питах, помощ ще ми трябвааа… :)

Март 19, 2020, 23:23:56
Отговор #23

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
мярнах и някаква интересна камионетка с покрита каросерия отзад, май от 30те, но не мога да разбера какво е?

Бвжовата ли? Това беше някаква самоделка, помня я от парадите в края на миналия век, но съм забравил подробности... все пак са минали над 20 г! Мярна ми се и тъмночервения Неш пак от 20-те г. на миналия век на ... Стоян ли се казваше собственика? И него не съм го виждал от десетилетия.
Владо Топалов ако не се лъжа, също ми изпъкна в един кадър като млад левент - още тогава е бил внушителна фигура и ухилен както винаги :)
Аз се включих малко по-късно в ретро движението към средата на 90-те, в началото като млад новоизпечен ретро моторист с Балкан 250C. Дори ме имаше на видеозапис от Спасовден запечатан от едно семсйство ретрофенове, дето заминаха после за Гемнания и после изгубих следите на записа преди да успея да си направя копие... а сега даже и фамилията им не помня, май бяха Томови.



Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 20, 2020, 12:09:16
Отговор #24

Неактивен Yuri

  • Публикации: 355
А някой знае ли какъв е бил регламентът на това рали? Освен майсторското,което виждаме , имало ли е и други етапи?

Март 20, 2020, 16:56:32
Отговор #25

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Не е рали, а по-скоро първият ретропарад организаиран от новосъздадения тогава БАК Ретро. До преди няколко години всички паради по случай Спасовден включваха обиколка на центъра на София с полицейски ескорт и майсторско управление на пл. Ал. Невски.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 20, 2020, 20:26:19
Отговор #26

Неактивен buhalab olimpia

  • Публикации: 87
Казано е по телевизията,който има  стара кола да я докара зад Музея Земята и Хората,там се учредил (Бак ретро)от господин Карабуров.Повечето коли са заминали навън,то е ясно.Черният Ситроен Тракшън Авант все още е в перфектно състояние и беше на Спасов ден миналата година.

Март 21, 2020, 20:38:12
Отговор #27

Неактивен buhalab olimpia

  • Публикации: 87
И друга тема широко обсъждана,за наградите,според мен въпросният собственик на Ситроена Тр.Авант е бил на учредяването на клуба и съответно на 30 години Бак Ретро и то със същия автомобил, е за награда но.............☺