Автор Тема: Ford Taunus 2000 V6 Mk1 1972 на Радослав  (Прочетена 79701 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 28, 2013, 16:38:01
Отговор #220

Неактивен quad

  • Публикации: 75
Явно в Самоков са Ви много смотани магазините за авточасти. Модела си излиза от раз в ТЕКДОК, да не би да не работят с най-известната и разпространена програма за неоригинални резервни части?
Отделно в каталозите на DP си го има и доста от частите си идват директно от Турция. Като цяло по двигател и ходова част работата с частите е пей сърце.
Ако в магазин ми кажат "не работим с тази фирма", повече няма да ме видят там. Това е, като "не ти искаме парите, клиентите не са важни за нас". Поне в моя град, никой няма да си направи подобен автогол.
На втория ден след като си купих таунуса, спирам пред един магазин за авточасти, едва ли е нужно да пояснявам че подобен автомобил не се е появявал в града от много години, но ЖЕНАТА която продаваше ме пита директно: "какво търсим за таунуса?" "Седемдесет и коя година точно е? С кой мотор? Тия таунуси последно ги сглобяваха в Турция, в DP трябва да го има." Аз стоя и не мога да повярвам, че продавачката знае всичко това и карето за кормилната щанга което търсех се оказа на един от рафтовете от много години.

Пружините за задния мост се слагат на ръка без да се налага никакво свиване. Ако задния ти мост е оригинален, значи нямаш стабилизираща щанга отзад и монтажа е още по-лесен. В зависимост от носачите при по-старите просто се нахлузва пружината при дигната задница на колата, при по-новите носачи долната част е закрепена посредством болт към него и само той трябва да се развие при смяна на пружините (след сваляне на стабилизиращата щанга).

Януари 20, 2015, 19:03:23
Отговор #221

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Колата се продава,ако има желаещи нека пишат тук,на лично или да се обадят на 0888937277

Януари 20, 2015, 21:50:57
Отговор #222

Неактивен shipin

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 8
От любопитство да питам поради каква причина  :-\

Януари 21, 2015, 22:22:11
Отговор #223

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Поради проблеми в личния живот.На мен не ми се продава,но се стигна до тук.Това не значи,че ще я дам на първия,който я поиска за 200 лева

Януари 22, 2015, 12:53:52
Отговор #224

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Отдавна не си пускал снимки на актуалното състояние... споменаваш нещо за боядисване, купето ли имаш предвид или друго?
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 22, 2015, 22:14:46
Отговор #225

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Боядисан е задния мост и подпорите,който го държат

Февруари 21, 2022, 14:40:30
Отговор #226

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Колата е продадена в Кюстендил преди месеци. Надявам се да са я почнали и след реставрацията да я видим в целия й блясък.  C:-)

Февруари 21, 2022, 14:52:30
Отговор #227

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Благодаря за споделянето, Весо!
Ще затворя и обявата му за продажбата тук.

Поздрави!