Автор Тема: Ford Taunus 2000 V6 Mk1 1972 на Радослав  (Прочетена 80096 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 14, 2011, 19:36:55
Отговор #50

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
А предни калници намират ли се,защото едната страна е удряна и част от калника е от друга кола
Ами ето няколко снимки за състоянието на рефлектора


Март 14, 2011, 23:40:28
Отговор #51

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 739
В България никакъв шанс за нови или втора ръка, само от чужбина  :)). Вариянта е от друго купе да се свалят, по запазенки, но това е трудно щото предните калници и най-вече горната им част изгнива най-напред от цялата кола. Просто там се събира много кал, защото колата няма подкалници, които да я пазят от натрупването на тая гняс в целия калник  :(. Дай снимка да го видим как е снаден. В зависимост от това къде е снадката бих могъл да ти помогна. Виж Благо от Варна дали няма излишен

Март 15, 2011, 14:23:16
Отговор #52

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Намерете разликата  :D :D :D

Март 15, 2011, 21:06:32
Отговор #53

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 739
Тази част на калника и веждата му е идентична и с по-новите модели на Таунусите, ако не си намериш цял калник като твоя, може да те оредим с един от следващите модели за да си го снадиш  ^-^

Март 22, 2011, 02:50:28
Отговор #54

Неактивен blago870208

  • Публикации: 241
моите също са кърпени ,но е добра идеята за снаждане с добър калник от по новия модел дори сам на път да се оредя с донор за моя зеления :P,бонус 2.0 в 6 на автомат ,,та ако погледнеш в снимките на оранйавия ми форд има каде сам го рязал за пример ...

Март 22, 2011, 11:46:15
Отговор #55

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
ами значи и аз ше мина на вариант снаждане,но ше можете ли да ми помогнете за парче или цял калник ако има

Март 22, 2011, 16:37:11
Отговор #56

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 739
Цял калник за снаждането щи ти намеря, пък ти си го снаждай до където искаш, е поне до там където са еднакви те  :))

Март 22, 2011, 18:28:50
Отговор #57

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Колега,Весо видях по други теми,че си качил снимки на два като моя Таунуса.Ако можеш да ми дадеш някаква информация за тях от сорта на продават се не се продават,каде са и ако се продават колко им търсят.Благодаря предварително. :)

Март 22, 2011, 21:37:05
Отговор #58

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 739
Радо, синия Таунус се намира в близост до мола на ул. Опълченска. Точно срещу автокъщата, в която държаха ретро автомобили. Там има и цирк от време навреме   .По - точно паркинг на кръстовището на ул. Опълченска и ул.Партений Нишавски . Това е зона Б-5  . На части незнам дали ще я даде даже и за цялата не съм сигурен щото за две години , два пъти съм говорил със собственика и все не я продаваше  , а така стои от тогава.  Стъклата са й счупени скоро, може би преди месец два най-много   За съжаление телефоните, които имам, не са валидни вече.

За белия Таунус с червения салон - няма го от 2 години. Изпуснах да го купя, а се продаваше за 400лв. :-\. Предницата беше модифицирана - други фарове,решетка, броня - сигурно е бил удрян. Това ме разколеба да го взема  :(

Март 22, 2011, 23:08:51
Отговор #59

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Весо,благодаря ти за инфорацията.Утре баща ми е на София и ще ходи да гледа за кръгъл фар при Краси и ще мине да види синия Таунус.Благодаря ти на теб и на другите,които ми помагат с информацията   :)