Автор Тема: Ford Taunus 2000 V6 Mk1 1972 на Радослав  (Прочетена 79687 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 25, 2011, 12:14:13
Отговор #80

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Благодаря колега сайта е наистина ценен,а някога поръчвал ли си как стават доставките за какви пари?

Юли 25, 2011, 15:12:59
Отговор #81

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Колегата Бонсо е поръчвал. Има всичко каквото се сетиш като части , но цените са Европейски ако ме разбераш какво имам впредвид  :(. Иначе доставката я правят до 3 седмици максимум. Бонсата си поръча спортен разпределителен вал за 2,8цата.
Какво става с колата правите ли я?Свърза ли се с тоя в Зоната, гледам още е там синьото Таунусче, няна му ги всичките стъкла и покрива е скачано по него - ужас  :'(

Юли 25, 2011, 23:12:13
Отговор #82

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Поръчал съм, но на приятел който ги е поръчал първо на неговия адрес в Германия и после ми ги донесе до БГ. А Таунуса дето е в зоната направо жал ми стана за него  :o Целия обрасъл с новите табели но толкова разглобен и погубен, че не мога да си представя защо и какво му се е случило  ??? Преди бях чел по форумите за тази кола ентусиаст ми се видя тогава човека щеше да го прави май и ....  :'( Както винаги  :(

Юли 25, 2011, 23:51:09
Отговор #83

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Ами за сега не е правено нищо по колата както е на последните снимки така седи в гаража.Утре ще поработя малко по нея.Със собственика не съм се свързал няма как просто,а относно поръчките от сайта видях,че цените са високи,но освен че доставката я правят за около 3 седмици за какви пари става това?Колега booger като цяло какви пари ти излиза по тази схема дето си поръчваш ти?

Юли 26, 2011, 22:19:38
Отговор #84

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Ами ти си видял таблицата с цените и частите, гледа се втората цена по високата, тя е актуалната. Аз си поръчах за моята кола 2 мигача една паста за почистване на никел и една емблема за задния капак. Цена без малко 200 лв., но това не е определящо защото комплекта стъкло за мигача със осовата е на скромната цена от 150 евро (за моя модел) >:( За тези коли е дефицитна част за това се принудих да купя реплики на стъклата, а не оригинал, но като не се намират  :-\ Друг е въпроса че решетка примерно което е много по-важен детайл струва 60 евро.  Така че зависи, аз прежалих парите в момента в който частите пристигнаха и изглеждаха страхотно  :) Естествено според мен би трябвало да си купиш това което ти е най важно и няма от къде да намериш.
Успех  ;D

Юли 29, 2011, 23:09:42
Отговор #85

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Ами ти си видял таблицата с цените и частите, гледа се втората цена по високата, тя е актуалната. Аз си поръчах за моята кола 2 мигача една паста за почистване на никел и една емблема за задния капак. Цена без малко 200 лв., но това не е определящо защото комплекта стъкло за мигача със осовата е на скромната цена от 150 евро (за моя модел) >:( За тези коли е дефицитна част за това се принудих да купя реплики на стъклата, а не оригинал, но като не се намират  :-\ Друг е въпроса че решетка примерно което е много по-важен детайл струва 60 евро.  Така че зависи, аз прежалих парите в момента в който частите пристигнаха и изглеждаха страхотно  :) Естествено според мен би трябвало да си купиш това което ти е най важно и няма от къде да намериш.
Успех  ;D
Въпроса ми е ако си поръчам нещо което примерно 90 лева и искам тези от сайта да ми направят доставката като цена знаеш ли колко ше дойде

Юли 29, 2011, 23:54:38
Отговор #86

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Радо, аз поръчвах на Влади частите и аз му ги донесох.

Той само трябва да си погледне фактурата, че не помня колко беше транспорта.

Започни работа по Фордчето и като опреш до доставка на детайлчета и по-лесно преносими части ти обещавам, ако ходя в Германия да ти помогна. ;)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Юли 30, 2011, 01:26:12
Отговор #87

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Радо, аз поръчвах на Влади частите и аз му ги донесох.

Той само трябва да си погледне фактурата, че не помня колко беше транспорта.

Започни работа по Фордчето и като опреш до доставка на детайлчета и по-лесно преносими части ти обещавам, ако ходя в Германия да ти помогна. ;)
Благодаря,но току-що гледах цените направо са извънземни направо думи нямам  :-X :-X :-X Един кръгъл фар 100 лева  :'( :-X

Август 02, 2011, 13:00:15
Отговор #88

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Също така частите не са по категории.Търсих ел.системи,но в категорията нямаше нищо влезнах в чистачни системи и там бяха електрическите части  :D

Август 02, 2011, 17:55:44
Отговор #89

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Не знам защо се притесняваш. Това са автомобили на по 30-40 години, а не съвременни, актуални такива, за които има части в излишък и са пълни моргите с подобни трупове. За едни има повече части, за други се намират по-трудно и по-скъпо. Като цяло такава кола е скъпа играчка, а за някои от тях, частите са на цени достойни за Мерцедес клас S. Което е тъпо и е чиста спекула. Още по-неоправдано скъпа е, когато я правиш от нулата де. Няма какво да се лъжем - за да стане от това кола като кола, приготви едни 5 евра поне.  Но и за толкова ще се намери цял Форд-уникат.