Автомобили > Американски автомобили

1929 DeSoto Six Model K

<< < (3/11) > >>

galaxie:

--- Цитат на: bomber в Април 06, 2020, 22:10:25 ---Ще ми е интересно да разбера защо точно този модел се реставрира, нещо специално ли има, какъв е критерия?Скъпи ли са, колко е струвало докато дойде в Бг? И повече информация , ако може.

--- Край на цитат ---

Не знам дали има нещо специално, освен че е първият модел на ДеСото. Доставката до България обикновено е между 5-6х лева, включващи мито и други такси.

Speeder:
4 хидравлични спирачки през 1929 година са били несъществуваща космическа технология!
Много впечатляващо за мен!

Заедно с автомобила поръчахте ли някакви части? Въобще, как се намират части за първото Де Сото?

galaxie:

--- Цитат на: Speeder в Април 07, 2020, 15:59:45 ---4 хидравлични спирачки през 1929 година са били несъществуваща космическа технология!
Много впечатляващо за мен!

Заедно с автомобила поръчахте ли някакви части? Въобще, как се намират части за първото Де Сото?

--- Край на цитат ---

Части тепърва ще се поръчват. Трудно се намират, все пак не е Форд или Шевролет, за които и афтърмаркет се предлагат. Успяхме да му намерим арматурно табло с уредите, защото неговите бяха изпочупени, както и стъкла за фаровете и за плафона в купето. Хубавото е, че автомобилите от онези години имат по-малко части по интериора и екстериора, и повече са взаимозаменяеми с други модели и марки.

Механджията:
това ще върви нелошо в съвременен градски трафик... ще се остави ли в рат-луук или се гони музеен вид? 

galaxie:

--- Цитат на: Механджията в Април 08, 2020, 11:27:59 ---това ще върви нелошо в съвременен градски трафик... ще се остави ли в рат-луук или се гони музеен вид?

--- Край на цитат ---
Предполагам, че ще остане в по-семпъл вид. Музейно качество няма да се търси.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия