Автор Тема: Škoda 130 RS или дългото възкресение на една легенда  (Прочетена 33503 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 16, 2021, 13:44:12
Отговор #100

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Малко снимки от участието на Митко на Нощта на класиките в НИМ, както и една друга от Фейса му, показваща разни реглажи на сходимостта, предполагам.










« Последна редакция: Май 16, 2021, 13:47:53 от USfan »

Май 16, 2021, 23:07:37
Отговор #101

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Супер интересна тема и много готин краен резултат ! Наистина си иска стикери по нея  O:-)

Май 17, 2021, 01:30:37
Отговор #102

Неактивен Caxo

  • Публикации: 470
  • Москвич 408;408и;427;2140
Kaто е с ролбар вътре, това дали е проблем за ГТП , както и за други "спортни атрибути"?

Май 20, 2021, 12:24:37
Отговор #103

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Kaто е с ролбар вътре, това дали е проблем за ГТП , както и за други "спортни атрибути"?

На ГТП засега не правят проблеми, явно нямат изрични инструкции за подобни коли, а което не забренено черно на бяло, значи е разрешено ;)
За минаването през Технотест и КАТ вероятно вече съм писал по-нагоре в темата, но ще разясня пак - и на двете места минах с подкрепа от мои познати.
В Технотест специално бе им разяснено на най-високо ръководно ниво, че колата е историческа и няма да се позлва по предназначение като бегачка, понеже те уж вече нямали право да дават нормална пътна регистрация за рали и състезателни автомобили. Така, че още от там в протокола бяха вписани реалните данни и всичко отговаря на действителността - само 2 места, ролкейдж и т.н... включително накрая добавиха изречение, че ще се ползва само за ретро мероприятия. По тази причнина после и в КАТ нямах проблеми, но там също беше уредено предварително да мина на канала през човек с отношение към автомобилния спорт, чрез когото дори получих полезни контакти и се сдобих с нова информация за историята конкретно на моя автомобил... мисля, че и това съм споменавал в предишни постове, та няма нужда да се повтарям.
И накрая искам да се извиня, че напоследък нямам време редовно да ъпдейтвам темата, понеже подготовката за сезона и започването на самия сезон ми отнемат почти всяка свободна от други задължения минутка :) Премиерата в мероприятие се се състоя на ретро парада в Благоевград, където колата беше оценена по достойнство, а същата вечер въпреки лошото дъждовно време всехме участие и в нощта на музеите на НИМ Бояна, където колегата Люси е направил горните снимки. Ето и от участието ни в Благоевград:



Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 22, 2022, 21:57:31
Отговор #104

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Първо участие за сезона - VW fest 2022



Благодаря на колегата Дедиков за втората снимка
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 27, 2024, 09:29:43
Отговор #105

Неактивен Pitar

  • Публикации: 280
  • 3 x Fiat 126, Fiat 128 Familiare, Fiat 238 Doppia
 Според мен това е задължителен аксесоар за тази класика :)
https://www.olx.bg/d/ad/retro-chanta-skoda-130rs-CID655-ID9phFp.html
Ретро Клуб Добрич
https://www.facebook.com/groups/470817436757498/

Февруари 27, 2024, 10:35:22
Отговор #106

Неактивен DpymeB

  • Публикации: 193
Според мен това е задължителен аксесоар за тази класика :)
https://www.olx.bg/d/ad/retro-chanta-skoda-130rs-CID655-ID9phFp.html

Направо трябва да те черпи колегата бира!
Много як аксесоар  O0
Fiat Uno Turbo IE
Alfa Romeo Alfetta GT

Февруари 27, 2024, 12:35:35
Отговор #107

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Според мен това е задължителен аксесоар за тази класика :)
https://www.olx.bg/d/ad/retro-chanta-skoda-130rs-CID655-ID9phFp.html

Благодаря колега, обадих се вече и със игурност ще я взема, идеална е за съхранение на инструменти от първа необходимост или други полезни неща в колата. За почерпката обаче ще е трудно, понеже Добрич ми е "малко" далечко, но ще имам предвид ако излезе нещо подобно интересно фиатово :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 04, 2024, 11:54:55
Отговор #108

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
 :D
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 04, 2024, 22:43:18
Отговор #109

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Благодаря колега, обадих се вече и със игурност ще я взема, идеална е за съхранение на инструменти от първа необходимост или други полезни неща в колата. За почерпката обаче ще е трудно, понеже Добрич ми е "малко" далечко, но ще имам предвид ако излезе нещо подобно интересно фиатово :)
Съдбата сякаш ми помага да върна съвсем скоро жеста с тези истински бижута за всеки ретро Фиат... линк лъм обявата на ЛС по понятни причини /някой да не те изпревари :) /
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.