Автомобили > Японски автомобили

Mazda МХ5 Miata Sunburst Yellow - завръщане към живота

<< < (5/6) > >>

Bogi:
Страхотна кола и мераклия !!! Браво

bozhkata:
Много ви благодаря!  ::) O0

bozhkata:
Здравейте! :)
За съжаление в последно време маздичката остава малко на заден план-ограничавам се само до каране, миене и поддръжка.

При последното каране обаче забелязах, че на задната вежда е избила ръжда. Попринцип там са дренажните тръби на гюрука и обикновено като се запушат задържа вода и почва да гние.
Какви според Вас трябва да са следващите стъпки? Кърпене или боя би решила проблема? За момента другаде по колата не съм видял да има.

Благодаря! :)

РумбатаБс:

--- Цитат на: bozhkata в Февруари 21, 2022, 19:33:04 ---Здравейте! :)
За съжаление в последно време маздичката остава малко на заден план-ограничавам се само до каране, миене и поддръжка.

При последното каране обаче забелязах, че на задната вежда е избила ръжда. Попринцип там са дренажните тръби на гюрука и обикновено като се запушат задържа вода и почва да гние.
Какви според Вас трябва да са следващите стъпки? Кърпене или боя би решила проблема? За момента другаде по колата не съм видял да има.

Благодаря! :)

--- Край на цитат ---
Намирате ли разлика между "кърпене",възстановяване и реставрация ... ако намерите сам ще си отговорите  :)
Успех!

bozhkata:
Определено целта ми е възстановяване и реставрация, но за съжаление не знам кои са правилните следващи стъпки.  :) Също бих се радвал, ако препоръчате майстор в София, който би свършил добре задачата. :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия