Автор Тема: ClassicCar Излет 2020 - Хасково - 10,11,12 Юли 2020 г.  (Прочетена 14347 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юли 13, 2020, 21:43:43
Отговор #30

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Понеже колегата Бурян не пише тук, поствам неговите снимки от срещата.
Видимо по тях, и колите дошли на срещата, и тези в музея, се всичките доста интересни модели, и си заслужават постването на по-детайлен техен снимков материал.   :)























Юли 13, 2020, 21:55:47
Отговор #31

Неактивен kaci

  • Публикации: 956
Благодаря за прекрасната сбирка!

Обещавам скоро, като станат готови видеата с колите да ги представя и тук :)

Поздрави!


След като в Неделя видях част от видеата  :) мога да потвърдя, че чакането ще си струва

Юли 13, 2020, 22:14:23
Отговор #32

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
И още една порция снимки от Буряновите, от дрегите коли в музея.





















Юли 14, 2020, 09:59:15
Отговор #33

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
И аз съм доволен много от сбирката. Освен всичко друго имах и шанса да покарам Opel Senator, BMW E21, Mercedes 300SL, Alfa Romeo GT Junior, BMW E24.
Двете частни колекции, които разгледахме бяха интересни, изобщо програмата и организацията беше идеална.
Улисан в разговори и тест-драйвове забравих да снимам, въпреки че си носих фотоапарат. Така, че нямам почти никакви снимки за качване :(

Хайде дано се видим още веднъж през 2020та :)
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9

Юли 14, 2020, 12:19:21
Отговор #34

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Браво, браво. :)
Ами айде опиши ти или някой друг, от втората колекция какви точно коли по марки и модели има в нея, ще е интересно.
От снимките които прекачих от Бурян, се виждат редки за БГ коли.
Ама той объркано ми прати снимки, като ги е мешал с колите на кмета, та не се разбира точно коя кола от коя сбирка е...

Юли 14, 2020, 14:22:07
Отговор #35

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Аз също да изкажа своите адмирации за организацията. За пореден път отлично общуване на отлично място с отлични хора и автомобили.
Аз също покарах интересни чужди автомобили, като искам специално да отбележа забележителната работа на Роско по Сенатора ( пардон, Конгресмена, както се установи, че е никнейма на росковия Опел  ;) ) , без да омаловажавам останалите автомобили. Изключително съм впечатлен от Кармана на колегата niki38 .
 

Улисан в разговори и тест-драйвове забравих да снимам, въпреки че си носих фотоапарат. Така, че нямам почти никакви снимки за качване :(


Аз също не снимах, този път се отдадох съзнателно изцяло на емоцията, без да се разсейвам в щракане.

Юли 14, 2020, 21:13:05
Отговор #36

Неактивен kaci

  • Публикации: 956
Ще погледна дали имам кадри от шоурума които да стават за пред хора, но моят фаворит от експонатите беше един леко засегнат от пожара XK150!
Ненавиждам английските коли като цяло, но този Ягуар влезе в топ 3 на колите до които съм се докосвал!
Истината е, че няма как посредством снимки да се покаже въздействието на колите и усещането което оставят у гледащия на място, а миризмата.....тя трябва да е позната на всички ви  :)
От горните снимки, само тази с Опела е при любезния ни неделен домакин.
Там(освен общите снимки пред халето) не съм снимал изобщо, а трябваше защото имаше интересна според мен Шкода Фелиция Фън(ако не бъркам модела  :) )

Юли 15, 2020, 20:14:03
Отговор #37

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
 и малко офтопик. Ама съвсем малко ...
Къци, абе ти сети ли се да снимаш шарана, дето изядохме за норматив ???
Е, нема такъв шаран, начи ! Село Маслиново, браво , Митак !

Юли 16, 2020, 13:23:06
Отговор #38

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
От шаранчето остана само топъл спомен.

Но, първо надявам се, че Ви заварвам в отлично здраве!

Благодарности на всички, които дойдоха!
Много хора помогнаха с идеи, организация. Излетът е такъв, какъвто си го направим и затова се радвам, че винаги сме положително настроени и готови за пътуване.

Мисля всички затвърдихме мнението си за хасковското гостоприемство, след посещението при Митака и неговата чудесна, мечтана колекция. Там ни посрещнаха и други сериозни манияци от местния ретро клуб.

Доста наситена ни беше програмата, но пък и не беше задължителна.

Вземайки предвид цялата ситуация с Ковид-19, изглежда минахме между капките. Мястото беше открито и подходящо, а и ние си спазвахме дистанция и дезинфекция привечер  :))

Пускам една снимка защото нямам време за другите.
Лека, полека ще кача всички уж ставащи.




П.П. Къци, дали е време да започнем обсъждането на календара, който ще е хубаво ти да оформиш? Може и на л.с., телефон... :)
« Последна редакция: Юли 16, 2020, 17:17:01 от Speeder »
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Юли 16, 2020, 13:25:42
Отговор #39

Неактивен kaci

  • Публикации: 956
и малко офтопик. Ама съвсем малко ...
Къци, абе ти сети ли се да снимаш шарана, дето изядохме за норматив ???
Е, нема такъв шаран, начи ! Село Маслиново, браво , Митак !

 :) :) :)



А това са временни линкове за големите като резолюция общи снимки:
https://dox.abv.bg/download?id=75f2a6f96a#
https://dox.abv.bg/download?id=fdfa0c3a5d#

Искаше ми се да се бяха получили по добре, но.....