Автор Тема: Ретро пазар - София, бул. "Цариградско шосе"  (Прочетена 29471 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Април 30, 2022, 22:49:05
Отговор #80

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Конкретно, за днес :). Не знам защо не сме се видели, но странно ранните часове на това събитие, също трябва да е въпрос на дебат.
Иначе щеше да видиш и още интересни и стари ретро автомобили :D :D :D
Малко по-късно ще има и от мен снимки.




Април 30, 2022, 23:04:06
Отговор #81

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Ето на Здравко Карчин:





Април 30, 2022, 23:08:22
Отговор #82

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Още:














Април 30, 2022, 23:12:28
Отговор #83

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Червеният ЗАЗ 968 :)




Април 30, 2022, 23:41:57
Отговор #84

Неактивен bomber

  • Публикации: 4490
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Здравко има тасове за Ситроен ДС, видях ги на една от снимките.
Ама кой разбрал, разбрал.
Аз търся за Опел Олимпия P1 часовника от таблото, навива се механично , не е на ток.
Успах се, иначе щях да дойда.
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Май 22, 2022, 21:53:50
Отговор #85

Неактивен Momchilk

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 6
Колеги, ще има ли базар на 28 май? Ако да, с удоволствие бих помогнал на някои хора да разпънат сергиите, ако изобщо имат нужда от помощ. Важно е да се поддържат такива традиции. Браво на Вас!

Май 28, 2022, 09:31:01
Отговор #86

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Говорих с Владо Топалов. каза, че днес, в събота традиционно, ще има базар.
Така че от 10 до 12-13 часа всички желаещи да го посетят, или пък излагат, за заповядат, на паркинга на къща Хит-Карс, зад двора на Експо Центъра.

Май 28, 2022, 18:11:37
Отговор #87

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Днес базара при Владо беше доста по-оживен, аз части не си харесах, но си купих 2 СН списания, да усъвършенствам техническия немски.
От колите на публиката дойде една много интересна Суд Спринт, вероятно със стегнат и тдобре работещ тих мотор, понеже не я чух кога си тръгна, а бяхме наострили уши с Владо да видим като тръгва как ще работи, че и той е фен напоследък да си купи някой хубав Спринт, все едно с какъв на обем боксер.

Частите дето съм снимал, са на колегата Ангел от Габровския ретроклуб.
Ако някой визуално нещо си харесва, да звънне на тел. му- 0885-726886.
Поставам снимките специално за съседа Мишо с Фиата 1500, понеже Ангел каза че има доста Ню олд сток Фиатови части от 60-те години, а и Мишо вече е пазарувал от него разни неща.











Поговорихме си и с нашата приятелка, бившата председателка на БАК- Ваня Гюдерова.
Тя каза, че в следв. събота- 4 юни, след парада на Спасовден, вечерта в хотела Феста Барсело, ще има празнична вечеря за собственици на ретроколи и почитатели, като за присъствието не е необходимо човек да е член на БАК Ретро.
А именно, по традиция са добре дошли и членове на други ретроклубове, а и въобще и колеги ретрофенове и собственици, стига да си платят таксата за банкета.
За тази година тя на човек е 50 лв, а менюто влизащо в тази сума, е повече от обилно и интересно.

Иначе, като стана въпрос за Триумфи /понеже Ваня и нейния съпруг Сашо имат един вече реставриран Стаг/, и така по линия на марковата колегиалност и по специална нейна покана, ако съм София на Спасовден на 4-ти юни, ще дойда на парада и ще докарам Триумфа, че ми е нова придобивка, стига и да не трябва да пътувам за морето същия уикенд.
А може да докарам и Лексуса СЦ 430, дето го ползвам тия месеци, че все пак конкретния купе-кабриолет СЦ дебютира в 2001 год /той и си е също произведен тогава/ и следователно от тази година вече е пълноправен янгтаймер, поне по немските и средно европейски общоприети категории.

А и Ваня подчерта, че ръководството на БАК тази година предвижда за дебютирали на Спасовден и непоказвани досега там ретроколи, да има за тях цели 3 броя награди за дебют.
« Последна редакция: Май 28, 2022, 18:29:27 от USfan »

Юни 24, 2022, 15:35:50
Отговор #88

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Владо Топалов и утре ще прави традоционния месечен ретробазар, ето плаката.
За който не мисли на някое друго ретромероприятие да ходи, може да има интересни неща за купуване.


Октомври 25, 2022, 20:16:58
Отговор #89

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Тази събота колегата Владо отново ще прави ретробазар, на традиционното му място, на паркинга на автокъща Хиткарс.
Времето се очертава хубаво, вероятно ще е и последния сериозно топъл автобазарен ден, за следващите няколко месеца.
Така че който дойде, ще си изкара приятно, а и за закупилите/продали части и други работи, ще е сигурно и ползотворно.