Общи форуми > Общ технически

Реставрацията на автомобил - или как го правят по света и у нас

<< < (2/38) > >>

madboy:
Мите ,ма как така не са богове ,аз си мисля че тези хора са БОЖЕСТВА също като МЕН  и аз съм бог в тези тънки и нежни подробности и даже не ме е срам че съм ЕДИН ОТ МАЛКОТО КЪДЪРНИ ТЕНИКИДЖИИ В България
и даже ми се струва че трябва да се гордея с това ....НАЛИ !?!
къдърните майстори в България са малко  :-X

dino412:

--- Цитат на: madboy в Март 12, 2011, 23:59:40 ---къдърните майстори в България са малко  :-X

--- Край на цитат ---
Като белите слонове, направо са за вписване в червената книга.Не е подигравка просто суха и точна статистика.
За това и пуснах тая тема та белким некой се сети за тоя занаят да оцени по достойнство вложения труд и търпение.Имах идеята тук да се показват и работи на Българи защото вярвам и в България все още има не малко такива виртуози.Така,че снимай и пускай твои работи предполагам няма да се приеме за реклама а като полезна информация.Защото информацията за човек който ще направи любимата кола както трябва е много ценна поне за Мен.

dino412:
Ето и нещо от братята Руснаци:
http://oldtimer-service.ru/component/option,com_datsogallery/Itemid,32/func,viewcategory/catid,51/limit,10/limitstart,0/
Реставрацията като доходен биснес.

rumen_spasov:
нищо кои знае какво просто правилния начин за вьстановяване на автомобил благодаря колеги че сте си направили труд да качите този изчерпателен снимков материал нека сега започващите колеги се сьобразяват с него ако искат да постигнат някакьв по сериозен стандарт на своите творения :)

zazero:
Има ли у нас сериозни работилници/фирми, които да развиват реставрирането и да имат пазар за нещата, които творят? Успяват ли хората за които това хоби е и професия да си изкарват хляба и да живеят достойно? До колкото съм запознат при нас няма такъв пазар за тези автомобили и услуги, какъвто, да речем, има в Европа и САЩ.Което от своя страна значи, че хора занимаващи се с тази дейност у нас, би трябвало да търсят и изграждат контакти в чужбина за да намерят своето място на тамошния пазар.Моля изкажете мнения и споделете това, което знаете или практическия опит, който някои от Вас имат.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия