Автор Тема: Календар 2021  (Прочетена 24399 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 11, 2020, 20:52:08
Отговор #50

Неактивен stingray

  • Публикации: 375
Ако не е мноооооооого нахално, да питам моите предложения взехте ли ги предвид :) Или щом ме е имало веднъж, давам ред на други колеги? Ще съм доволен и в двата случая.
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран

Ноември 11, 2020, 22:50:06
Отговор #51

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
Ако не е мноооооооого нахално, да питам моите предложения взехте ли ги предвид :) Или щом ме е имало веднъж, давам ред на други колеги? Ще съм доволен и в двата случая.
Проблем,който може да се реши с рушвет не е проблем  :P
Сериозно:прати някое фото,но ще бъде за резерв.
п.п.Не е мноооооооого,а само моооооого нахално,важното е да не прекрачиш границата между нахалство и наглост  :P :P :P
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Ноември 12, 2020, 14:58:18
Отговор #52

Неактивен stingray

  • Публикации: 375
имате поща. :)
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран

Ноември 17, 2020, 14:09:27
Отговор #53

Неактивен ГеоргиБс

  • Публикации: 101
И аз пратих още няколко снимки.

Ноември 19, 2020, 20:06:39
Отговор #54

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
Уважаеми съфорумци,селекцията приключи!Точка!
« Последна редакция: Ноември 25, 2020, 22:50:14 от Speeder »
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Ноември 19, 2020, 20:24:07
Отговор #55

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
Това са само част от снимките.Бих желал да сме наясно,че селекцията не е само мое дело,така че ако ругаете го правете в множествено число.Тези,които си виждат колите в настоящия пост и не са ми ми изпратили инфо за автомобил,собственик и фотограф да го направят,Благодаря!
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Ноември 23, 2020, 10:45:54
Отговор #56

Неактивен Yuri

  • Публикации: 355
Аз си познах Форда, така ,че от мен хейт няма да има  :)).Относно инфото за колата, колко подробно трябва да бъде? Само марка, модел и година на производство или ще се добавят и техн, характеристики на конкретния модел към описанието. Питам ,защото не знам каква точно е графичната концепция за следващата година, а съм виждал автомобилни календари, в които това е включено.

Ноември 23, 2020, 23:24:11
Отговор #57

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
Марка,модел,година на производство,собственик,град,автор на снимката.
В момента снимките са за одобрение от предпечата.
Календарът ще бъде с почти идентична визия с миналогодишния.
Промяна във визията и размера поставя пречки от техническо и финансово естество,които за момента са непреодолими.
Моля да се има предвид,че начинанието е на изцяло ентусиастка основа,не целяща комерсиални цели.Спонсори няма,има хора,които ще рискуват собствени средства в името на идеята.
След като снимките бъдат одобрени ще бъдат показани тук ( с 2-3 изключения),за да се направин предварителен разчет на желаните бройки.
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Ноември 24, 2020, 10:49:18
Отговор #58

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Една идейка относно визията, то не че може нещо съществено да се промени, освен в лентичката с календарията - все пак доминиращи са снимките. Та, за разнообразие тази лентичка може да я преместиш странично вертикално примерно отдясно, също така да смениш текстурата /примерно с актуалната на ковидчета :D/ и шрифтовете - все дребни заигравки, ама носещи индивидуалност.
Иначе каквото и да направиш и каквито снимки да включиш - пиши ме отсега в заявката за 1 бр. поне, цената също няма значение. Апропо, снимката на Юри с "колхозния" Форд много ме кефи - нали навремето наричаха форда "москвичът на запада" :))
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Ноември 24, 2020, 13:08:27
Отговор #59

Неактивен Yuri

  • Публикации: 355
Изпратих данните на имейла. За мен две бройки, моля.

Една идейка относно визията, то не че може нещо съществено да се промени, освен в лентичката с календарията - все пак доминиращи са снимките. Та, за разнообразие тази лентичка може да я преместиш странично вертикално примерно отдясно, също така да смениш текстурата /примерно с актуалната на ковидчета :D/ и шрифтовете - все дребни заигравки, ама носещи индивидуалност.
Иначе каквото и да направиш и каквито снимки да включиш - пиши ме отсега в заявката за 1 бр. поне, цената също няма значение. Апропо, снимката на Юри с "колхозния" Форд много ме кефи - нали навремето наричаха форда "москвичът на запада" :))

Не , не , никакви ковидчета през 2021. А промени в последния момент обикновено объркват нещата, а следващата седмица вече ще влезем в декември, такаче няма време.
 Иначе за мен е чест да съм единственият колхоз на календара, при отсъствието на истински Москвич, и Форд пак е нещо.