Автор Тема: Mercedes 300SE W140  (Прочетена 58471 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 15, 2020, 10:16:27
Отговор #10

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Наложи се да направя нов акаунт за хоста .

Ето снимки на колата и състоянието й преди да почна да правя каквото и да било :





















« Последна редакция: Септември 15, 2020, 10:23:37 от fokke »

Септември 15, 2020, 11:42:03
Отговор #11

Неактивен Alex4real

  • Публикации: 101
Супер е - честито!
Има ли някакви специални усройства останали от миналото й в НСО?

Септември 15, 2020, 12:44:56
Отговор #12

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Благодаря ти !
Освен петна по фолиото на задното стъкло от антена, дупка от антена в тавана и лесния заден калник  няма следи. Това е и повод да търся вариянти за маскирането на тези следи , че ме  дразни

Септември 15, 2020, 13:09:00
Отговор #13

Неактивен Alex4real

  • Публикации: 101
Ясно. Отзад-голе-в ляво на джама не е от антена, а от жълтата лепенка на НСО.


Септември 15, 2020, 15:20:27
Отговор #14

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Точно така, от някаква лепенка е , но не съм виждал реално такива лепенки . На тавана е имало антена и на десния заден калник .
Реално нямам идея дали това, че е от там колата е добре или зле, поне знам произхода й, защото  докато търсих кола която да купя се нагледах и наслушах на какви ли не легенди :))
Най-вероятно е карана душмаснки като служебна кола , но това което се останови при обстойния оглед в сервиза нещата по-скоро изглеждат добре  отколкото негативно








Септември 15, 2020, 16:07:38
Отговор #15

Неактивен Alex4real

  • Публикации: 101
Може би е някой от тези:



Мисля, си че си си купил интересна кола :)

Септември 15, 2020, 17:11:25
Отговор #16

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
От къде свали кадъра ? :)))) Ще напиша след това  интересни подробности 

Септември 15, 2020, 21:20:27
Отговор #17

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811

Ето снимки на колата и състоянието й преди да почна да правя каквото и да било :

Много хубава покупка си направил, изглежда много оригинален и запазен.  :)
Преди години повече ми харесваше лифта с цепената лайстна и телефон шайби джантите, но сега вече повече оценявам автентичността на жълтите мигачи, канал-декел джантите, и хомогенността на дизайна с цялата лайстна.
Вероятно това, че е бил дълго време служебна кола, го е запазило да не го тунинговат с бели мигачи и турски джанти, и прочее модернизации.

Разбираемо за пишещи и четящи в този точно форум, аз поне бих те посъветвал да го запазиш в този му времево съотвестващ абс. непокътнат стоков вид, без никакви интервенции по светлини, джанти, фолио по джамовете )) и прочее ефекти, каквито по принцип доста ги обичат БГ Бенц феновете, особено пишещите напр. по Фейс групите за тази марка.

Септември 15, 2020, 21:33:55
Отговор #18

Неактивен niksan 240

  • Публикации: 471
Честито колега,направил си много добър избор.Имам я същата и съм много доволен ,кола мечта.

Септември 15, 2020, 21:35:37
Отговор #19

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Колата с рег. номер 7711 е моята , имам документ с предишния й номер....

Люси, нищо не бих променял, реално джантите оригинално са бъбрек , но тези ми харесват също , верочтно зимни гуми ще кача на джанти бъбреци които ще купя.
И аз смятам че жълтите мигачи  са ми по-ретро и ще ги запазя. Имам работа и по километража , някои лампи са изгорели и не се виждат половината неща.
Надявам се да не е тормозена много.

Никсан, благодаря ти , пусни снимка на твойта да я видим :)

Тук е видеото с колата :  https://btvnovinite.bg/bulgaria/nso-ne-e-ukrila-problem-s-avtomobila-na-lozan-panov.html

Тус е второто видео с колата : https://btvnovinite.bg/1761235241-Chesti_li_sa_intsidentite_s_avtomobili_na_NSO.html









« Последна редакция: Септември 15, 2020, 21:52:56 от fokke »