Автор Тема: Mercedes 300SE W140  (Прочетена 59281 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 07, 2021, 19:19:07
Отговор #140

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3690
А,сигурен ли сте,че този препарат води до такива драстични проблеми в охладителната система?
То у фейсбук е практика всеки да публикува постове от типа "някой чул една жена да казва ... " :)
retrobs.com

Август 07, 2021, 21:37:34
Отговор #141

Неактивен fokke

  • Публикации: 1066
    • fokkerc.com
А,сигурен ли сте,че този препарат води до такива драстични проблеми в охладителната система?
То у фейсбук е практика всеки да публикува постове от типа "някой чул една жена да казва ... " :)

Е всеки говори ( пише ) от първо лице ......... аз сложих и протече всичко , аз сложих и смеси вода с масло на скоростна кутия и тн .

Реално се получи една добра промивка , а то че това си е киселина някаква е ясно , въпроса беше да не седи 3 дена в системата , че верно може да прокапе някъде

Август 07, 2021, 21:50:01
Отговор #142

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3690
Е всеки говори ( пише ) от първо лице ......... аз сложих и протече всичко , аз сложих и смеси вода с масло на скоростна кутия и тн .

Реално се получи една добра промивка , а то че това си е киселина някаква е ясно , въпроса беше да не седи 3 дена в системата , че верно може да прокапе някъде
Точно ... до колкото си спомням в упътването за употреба пише "около 20 минути след като отвори втори кръг" ... след това се източва  :)
п.п.140 имат ел. помпа за парното трябва да е задействана.
retrobs.com

Август 18, 2021, 08:58:04
Отговор #143

Неактивен fokke

  • Публикации: 1066
    • fokkerc.com
Здравейте, от много време планирах да купя  инструмент с който да лепя счупени полиамидни детайли като брони и други за лични нужди. От китайския Алиекспрес поръчах поялник за шиене на счупени или цепнати неща.
Комплекта дойде преди 2 месеца, но все нямах време да го пробвам. На практика на двете ми коли броните или са пукнати или дори счупени , на 124ката единия ъгъл го счупих по най-балъшкия начин в бордюр на заден ход ........

Та ето че миналия ден имах време да пробвам как рабори поялничето върху едно капаче пукнато на 140ката на един от капаците на двигателя.

Много съм доволен от резултата , трябва да купя и пръчки полиамид за да мога да наливам и самия шев.


Междувременно промих и смених охладителната течност на колата  за да знам че всичко е чисто и ново











Август 23, 2021, 17:35:48
Отговор #144

Неактивен fokke

  • Публикации: 1066
    • fokkerc.com
След една година каране на колата, днес жена ми намери до пътническата предна седалка търкалящ че 9мм патрон за пистолет... поредното доказателство за ченгеджийското минало на колата :)) ))



Август 23, 2021, 18:01:50
Отговор #145

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3690
След една година каране на колата, днес жена ми намери до пътническата предна седалка търкалящ че 9мм патрон за пистолет... поредното доказателство за ченгеджийското минало на колата :)) ))



Тази снимка не я споделяйте много,много,че има хора дето само това чакат ... да се изявят пред началниците!
retrobs.com

Август 23, 2021, 22:19:25
Отговор #146

Неактивен fokke

  • Публикации: 1066
    • fokkerc.com
Тази снимка не я споделяйте много,много,че има хора дето само това чакат ... да се изявят пред началниците!

Сигурно вече съм порастнал за да мога да взимам сам решения какво да пускам във форум , как мислите  ;)

Август 24, 2021, 09:42:46
Отговор #147

Неактивен Logrus

  • Публикации: 289
Я вижте и отзад - може я пистолет, я нещо по-сериозно да изскочи  :winktongue:
Такива находки са готини - дори и странни, все пак са част от историята на автомобила.

Август 24, 2021, 18:55:43
Отговор #148

Неактивен NikMar

  • Публикации: 518
Може да се изгавриш с полицаите, кото го занесеш в Районното и ги накараш да пишат половин час протоколи :))
FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г./ FIAT Punto 1,1/94 г.
Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
 Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
 Закон на Мърфи.

Август 24, 2021, 21:13:00
Отговор #149

Активен Bogi

  • Публикации: 739
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
Я вижте и отзад - може я пистолет, я нещо по-сериозно да изскочи  :winktongue:

Аз имах топка за голф в мойта 140-ка, давам газ търкул, спирам търкул, брех мама му, къде е ?
Оказа се фабричен тайник точно зад CD чейнджъра, под пода към резервната гума. Много завряно място.
немец мръсен, бандит магистрален ...