Автор Тема: Исторически Алфи - Перущица 2020 г.  (Прочетена 4754 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 30, 2020, 08:31:38
Отговор #10

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Както обикновено, съм последен  :D

classiccarszone.bg/Bulgarien/Enterprise/alfa_2020.html

Ноември 01, 2020, 18:24:52
Отговор #11

Неактивен stingray

  • Публикации: 375
Аз да ви се оплача. Миналата събота реших със семейството да се разходим до бирарията да прекараме един от последните слънчеви дни на въздух. Е около 11 часа бяхме там, но не ни пуснаха. Питаха ни дали имаме резервация. Естествено че нямахме, нямах никаква идея че е нужна такава, при положение че миналата година сме ходили два пъти без да сме запазвали места. На мен друго ми е интересно - как при положение, че там мястото и дворът са няколко декара, в листа с резервациите на мъжът който беше н апаркинга имаше записани 25-30 имена??? Всеки с тази резервация да докара по 4 човека стават 100-120 човека. А там има място за хиляди и пак ще имат супер много разстояние един от друг. На входа на паркинга помолих за телефон да се свържа с управител и след питането ми дали има някакво събитие заради което не пускат не ми беше даден отговор - просто НЕ МОЖЕ.
Е ще ме извинявате ако на някой от тук пишещите са му приятели или близки собствениците ама НЕМА ДА ИМ СТЪПИМ ПОВЕЧЕ на тия. Ебаси отношението.
П.С. А миналата година всичко си беше супер.
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран

Ноември 01, 2020, 19:57:50
Отговор #12

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Заради корона мерките ще да е, няма друго обяснение... в някои обласи местната управа ги затяга повече и заведенията трябва да се съобразяват, ако не искат да отнесат глоба или дори да бъдат затворени.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Ноември 01, 2020, 20:02:29
Отговор #13

Неактивен stingray

  • Публикации: 375
Заради корона мерките ще да е, няма друго обяснение... в някои обласи местната управа ги затяга повече и заведенията трябва да се съобразяват, ако не искат да отнесат глоба или дори да бъдат затворени.
Дааа, заради корона мерките след 15 минути бяхме на центъра на Пловдив и обядвахме в Хепи. Целия център беше пълен с хора, а в Хепи бяхме един върху друг. Относно рестрикциите заради Ковид - там площта е открита и спокойно само да им се работи едни 1000 души през метър и половина ги приемат без да им мигне окото. Според мен са си повярвали много. Както и да е де, аз повече няма да ида там и ще отказвам всичките си познати заради арогантното държание на управителя.
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран

Ноември 01, 2020, 21:05:59
Отговор #14

Неактивен kaci

  • Публикации: 956
 В сайта им пише, че наистина работят само с резервация!
Наистина е тъпо ако за да изпия няколко бири на поляна трябва да резервирам дата преди това, но явно това са им условията  :(

Ноември 02, 2020, 11:30:38
Отговор #15

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Не се знае кой е резервирал. Частно парти дори да е само от двама души може да затвори всеки комплекс срещу съответната сума
we all have wings, but some of us don't know why

Ноември 02, 2020, 13:43:07
Отговор #16

Неактивен de4o

  • Публикации: 46
Съжалявам че колегата не са го пуснали, наистина е тъпо. Аз лично съм ходил четири пъти там и много ми харесва, на детето ми също и ще продължа да ходя та ако ще да резервирам за всяко посещение. Мястото е страхотно.

Ноември 02, 2020, 16:03:04
Отговор #17

Неактивен stingray

  • Публикации: 375
Там е работата че и на мен ми харесваше, на детето също. Аз питах дали има някакво събитие зараеди което не пускат. Отговорът им беше че няма, а аз видях лично списъкът с хората - не беше повече от 25 имена... Ако ми бяха казали сватба, рожден ден или квото и да е там нямаше да кажа нищо... Както и да е, вашето събиране с Алфите е било супер, извинявам се за офтопика.
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран

Ноември 02, 2020, 16:08:03
Отговор #18

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Адаш, от миналата година Хилс си промениха начина на работа и е само с резервации.
Като цяло имат календар със събития и свободни дни (пак с резервация).

Такава им е стратегията. Без случайни хора, само с резервации.....

Не познавам собствениците, но следя фейсбук и сайта им когато искам да отида.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"