Автомобили > Италиански автомобили

FIAT 238 - Гаражната находка

<< < (3/3)

Pitar:

--- Цитат на: 136 в Октомври 01, 2020, 21:42:04 ---Честито!
Едни приятели реставрират същия модел пикап но е с дизелов двигател и страхотно купе.Собствениците на Темпо Сервиз.За бензиновите двигатели мислех че са 1500 кубика като на Полския Фиат :) Продаваше се един пак пикап но от по старите близо до Белово.Таблото му е като на Фиат 850 ( имам едно )
Успех с реставрацията!

--- Край на цитат ---

Благодаря.
Моделите с дизелов двигател се водят 241 има малко разлики с 238. Ако трябва да сме напълно точни двигателя е 1450 кубика.  Този, който се е продавал предполагам е бил единична кабина. Само една обява съм намерил в интернет, в която продават 238 двойна кабина, но от по-стария модел. :)

Pitar:
Сложиш акумулатор на Фиата всички светлини си работят с изключение на страничните мигачи. Стартера се чува че работи. Всичко е наред. Сега трябва да го прибера в гаража.  :)

DMC:
Днес попаднах на това:



ДАли има нещо общо с твоята машина и дали може да ползваш части от нея?

Pitar:

--- Цитат на: DMC в Юли 09, 2021, 13:50:07 ---Днес попаднах на това:



ДАли има нещо общо с твоята машина и дали може да ползваш части от нея?


Видях и аз обявата, но за жалост нямат много общо с Фиат 238 повече са еднакви с Фиат 850T, от които има само няколко бройки в България
--- Край на цитат ---

DMC:
Днес бях в с. Славотин (монтанско). Там има един доста занемарен Фиат 238. Преправян от Ван на бордови. Цял си е, според собственика е с оригиналния мотор и скорости. КАза, че би го продал ако има интерес, не го ползва отдавна. Ще ти драсна на ЛС неговия телефон.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия