Автор Тема: Национална програма на ретро мероприятията в България сезон 2021 г.  (Прочетена 33686 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 10, 2021, 19:35:59
Отговор #90

Неактивен kaci

  • Публикации: 956
дааа... в медиите е пълно с информация. гледам по снимките 20-ина автомобила.

Тогава значи съм "потънал" в информационен вакуум  8)) което обаче не е учудващо  :) предвид факта, че каквото мисля това и говоря....

Октомври 12, 2021, 13:34:20
Отговор #91

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
В края на Октомври САРК предвиждат интересна разходка по Шопско.
Подробности може да се видят тук в този И-мейл с анонс на евента.

--- Здравейте уважаеми членове,
от два месеца имаме покана от г-н Димитър Чукарски, собственик на пивоварна Ломско пиво да посетим неговата пивоварна. Поради предварително планувания за 18.09.2021г. Софийски авто ретро парад и последвалото обшо събрание на 25.09.2021г. , това не можеше да се осъществи в рамките на месец септември. С оглед на прогнозата за времето се очаква уикендът: 22/23.10.2021г. да бъде "сух".
Приложено ви изпращам малка двудневна програма по съответен маршерут с общо 463 км.и посещение на: Ломско пиво, Бабини видини кули,пещера Магура, Белоградчишки скали, село Чупрене.
Моля тези от вас, които проявяват интерес да участват да се свържат с мен на тел: 0888 21 85 80, и единствено и САМО АКО УЧАСТВАТ, да заявят брой автомобили и брой участници. Всякакви други въпроси от битово естество ще бъдат уточнени едва след като потвърдите участие най-късно до 17:00ч. на 15.10.2021г. (петък).
Ще се опитаме да ангажираме най-добрите локации за хапване и спане по маршрута.

11.10.2021г.

Октомври 12, 2021, 14:41:02
Отговор #92

Активен Bogi

  • Публикации: 743
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
Страхотен маршрут, аз го направих това нещо този Август самостоятелно.
Мога да ви препоръчам хотела в който бях. Бившата турска баня във Видин. Family Hotel "Anna-Christina"
Успех!!
немец мръсен, бандит магистрален ...

Октомври 12, 2021, 16:08:36
Отговор #93

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
В края на Октомври САРК предвиждат интересна разходка по Шопско.
Подробности може да се видят тук в този И-мейл с анонс на евента.

--- Здравейте уважаеми членове,
от два месеца имаме ....

Люси, то това само техни members.

Октомври 12, 2021, 17:08:47
Отговор #94

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Така е, ама според мен няма да откажат и присъствие на симпатизанти и ретрофенове, особено ако са с по-интересни коли.
Пък и за който иска евентуално да стане член, да види какви събития правят.

Октомври 15, 2021, 09:24:07
Отговор #95

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Така е, ама според мен няма да откажат и присъствие на симпатизанти и ретрофенове, особено ако са с по-интересни коли.
Пък и за който иска евентуално да стане член, да види какви събития правят.
Прав си, обадих се на чичо Искрен и той потвърди, че можело да участва всеки желаещ с класическа кола, просто от клуба изпращали покани по имейл само на членовете. Другия уикенд засега го дават хубаво времето, така че който има желание може да звънне на посочения номер и да се включи. Поради неделен ангажимент ние ще се разходим само по съботния маршрут, така че съществува и такава опция без преспиване във Видин.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 15, 2021, 15:42:26
Отговор #96

Неактивен kaci

  • Публикации: 956
Тоя клуб ми е много "интересен" като цяло!
Винаги когато организират нещо, то все е някак тайно, мащабно....ама по детски  O0
Покрай тях винаги се сещам и за един мой колега който всяка година ни канеше на рожденните си дни, но пък никой от поканените не знаеше къде живее...та и работата с тоя клуб ми е такава.
Докато обаче единствените вътрешни убеждения, а и стимули да си член на ретро клуб са "евтината" гражданска и гарантирани китайски купи по събития, нещата ще са такива, а ще стават и по зле  :blank:

Октомври 15, 2021, 18:05:02
Отговор #97

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Тоя клуб ми е много "интересен" като цяло!
Винаги когато организират нещо, то все е някак тайно, мащабно....ама по детски  O0
Покрай тях винаги се сещам и за един мой колега който всяка година ни канеше на рожденните си дни, но пък никой от поканените не знаеше къде живее...та и работата с тоя клуб ми е такава.
Докато обаче единствените вътрешни убеждения, а и стимули да си член на ретро клуб са "евтината" гражданска и гарантирани китайски купи по събития, нещата ще са такива, а ще стават и по зле  :blank:
Всъщност и моята идея за членство е основно евтината ГО, може би най-изгодната от на всички клубове оферта за 5-те ми коли... купите не ги броя, понеже досега не са ми дали нито една :) Единствено "безплатна" фланелка с логото на клуба ми се полагаше като член... същото лого, което аз собственоръчно и безвъзмездно им проектирах O:-) Другото, което ме привлече за членство, бяха уж твърдите намерения да се борят и лобират за повече права и облекчения за ретро автомобилите у нас, но засега не съм чул да са постигнали нещо ново в тази насока... все пак има време, тъй като клубът съществува малко почече от година. Мисля на следващото клубно мероприятие /гореспоменатия автопоход, което всъщност ще ми е едва второто участие след "Есенния автосалон"/ да попитам г-н Миланов работи ли се и има ли напредък в тази насока.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 17, 2021, 21:48:46
Отговор #98

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Очаквам тема с новите заявени събития за 2022 г. тъй като нямах възможност да присъствам на изготвянето на календара. Благодаря!
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Октомври 17, 2021, 21:57:41
Отговор #99

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
...ке че падне четенее, ала сакааа чаканее ;)