Автор Тема: Рожден ден на марката Трабант - 7.11.2020 - Трявна  (Прочетена 2060 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 12, 2020, 20:07:38
Прочетена 2060 пъти

Неактивен maini4ka

  • Публикации: 495
    • каналът ми в кинескопа
Съобщение на Светослав Йотов във fb група Трабант клуб България:

Здравейте, колеги! Имам удоволствието да ви поканя на "Рожден ден на марката Трабант" на 07.11.2020 г. в град Трявна. Както всяка година събирането ще започне в 10:00 часа и денят ще е изпълнен с забавления, награди и ще имаме удоволствието да се насладим на колите си. А за най-издръжливите вечерта ще има и купон до зори.
Поканата е за всички собственици на групата на "ИФА" - Трабант, Вартбург и Баркас.
НАДЯВАМЕ СЕ ОБСТАНОВКАТА В СТРАНАТА ДА СЕ ЗАПАЗИ И ДА СЕ СЪБЕРЕМ.
След средата на месец октоври ще пуснем и цените за нощувките и вечерите.

За контакт:
Светослав Йотов - 0883342050
Илиян Кунчев - 0888638889

Октомври 28, 2020, 15:00:49
Отговор #1

Неактивен maini4ka

  • Публикации: 495
    • каналът ми в кинескопа
Здравейте колеги!
За мое голямо съжаление ще съм лошия вестоносец.
Мероприятието "Рожден ден на Трабант" в град Трявна на 07.11.2020 СЕ ОТЛАГА, до подобряване на обстановката в страната. От общината ни помолиха да отложим събитието поради това, че Габровска област попада в червената зона с голям брой положителни тестове.
Надяваме се много скоро ситуацията да започне да се подобрява и скоро след това да се организираме и да се срещнем. Защото съм сигурен, че има много нови коли направени през този период, както и много подобрения по досегашните. А да не говорим, че след такава дълга раздяла имаме какво да си споделим един на друг.
Поздрави и бъдете здрави!

Svetoslav Iotov
Вчера в 8:11 ч.