Анонси > КАЛЕНДАР НА ФОРУМА

Идея за календар

<< < (3/27) > >>

booger:
Кавото и да е щом е с нашите железа аз много ще се радвам да го имам предполагам и колегите  ;D

krankenstein:
Хубава идея... както се вижда относно формата /дизайна/ варианти много, съвсем доскоро и аз се занимавах професионално с това. Добре е да се избистри първо като снимково съдържание - примерно, ако за всеки месец присъства само по 1 кола, от членовете на форума ще се събере достатъчно материал и няма да е нужно ползването на чужди снимки, които може да изискват и авторски права.

rumen_spasov:
митко деиствително календарите на жоро с алфите са много добре направени аз продьлжавам да си дьржа на стените два от тях макар че са от 2010г ако решите да правите ретро календар ще си порьчам 2 броя  от друга страна не искам да налагам мнения ,но мисля че е по добре снимките да  не са са на коли на участниците вьв форума защото така ще се сьздаде напрежение ще има и обидени по добре е да се подберат добри фотоси на легендарни автомобили а защо не и отделен календар с мотоциклети от които сьщо веднага ще си порьчам

Speeder:
Винаги можем да направим календар с "вносни" снимки.
Най-верочтно ще има и вносни, но това зависи от нас.

Ако няма достатъчно добри снимки на автомобилите ни ще трябва да използваме чужди.

Снимайте и есента ще ги съберем в един календар.

Speeder:
Правете снимки на автомобилите си докато е приятно времето и са извън гаража! :)

Ще дойде есента и ще стане време за календар. Трябва да имаме снимки!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия