Автор Тема: Идея за календар  (Прочетена 42432 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 07, 2018, 08:19:57
Отговор #100

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Като за 1-ви опит май летвата все да се вдига прекалено много....
Ама то художествена фотография,ама то limited edition колекционерско издание...заеби..... :(
Единствено Люси излезе с някакво по-конкретно предложение и докато няма човек (имащ права или с делегирани такива от управата) да дирижира нещата вкл. да взема решения след градивна дискусия и/или анкета, нищо няма да стане.

Благодаря, Роска.  :)
Да, абсолютно си прав, всъщност не- И, а САМО Форумни коли, както ти акцентира, е реалния смисъл въобще да има Форумен календар.
Иначе готови със снимки на Ферарита и сие, може да се купят по книжарниците лесно.

Ами то може да избистрим 2 отделни предложения за избора на месечни Форумни коли според мен.
Едното със самопредлагане на конкретна кола, чрез плащане на месечното и място от собственика е ясно.
И ако то ви изглежда прекалено меркантилно и недемократично, тогава избора може да е пак със самопредлагане на коли като база.
Но така решението за месец по месец избор, или избиране на общ пакет от 12 броя коли за разпределяне по месеци, от предложенията, да стане на база на открито гласуване по Форума.
И така които 12 коли съберат най-много гласове за поставяне на календара, те ще се включени и разпределени по месеци, по усмотрение на Къци примерно.
От това последното по-демократично не виждам какво може да е.

Разбира се, че ако някой авторитарно и самовластно решава най-вече за избора, повечето хора ще са недоволни.
За това правене на бързи анкети с гласуване в обозримо време за реакция, от примерно 12 или 24 часа до приключване тук на анкетното време, от момента на обявяването на конкретния топик, ще са идеално решение.

И последно за лентите с датите.
Лукс, не лукс, ама аз на всеки стенен календар предпочитам да си маркирам, ако ще с кръстче или с по една буква, някакви важни дати. Сигурно и с много други хора е така, въпреки твърденията, че календара трябва да е със сувенирна насоченост.
Така че ако не чисто бяла лента за фон на датите, то поне избледняване на снимковия фон под нея, би било препоръчително да се прави.

Така че ето подходяща отправна точка за първата анкета-
- Искате ли макар и минимален, но все пак фон за писане да има, под цифрите с датите, или не...
« Последна редакция: Декември 07, 2018, 09:08:25 от USfan »

Декември 07, 2018, 09:11:57
Отговор #101

Неактивен stingray

  • Публикации: 375
Аз съм ЗА на Люси последното предложение отвсякъде. Плюс една добавка като идея и от мен. На някоя от страниците да има и календар на събитията през годината :)
"Никогда не соглашайся с толпой. Даже если она права." Эмиль Чоран

Декември 07, 2018, 10:03:08
Отговор #102

Неактивен kaci

  • Публикации: 956
......А иначе верно, че няма да стане календар.......
Ама той и Къци май вече само чете........

Абсолютно точно предположение  :)
Не помня някога да съм отказал поет ангажимент, но този път ще направя сефтето!

Декември 07, 2018, 10:31:54
Отговор #103

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Абсолютно точно предположение  :)
Не помня някога да съм отказал поет ангажимент, но този път ще направя сефтето!
Ти пак може да си направиш календар какъвто ти харесва, пък ако го покажеш тук в електронен вид може и други колеги да го харесат и все пак да се спретне някакъв бутиков тираж ;) Не е задължително да се титулова форумен, щом ръководството на форума не се ангажира с друго, освен да предостави логото ако му хареса календара. Малко са, да не кажа никакви календарите с класики на нашия пазар, миналата година си купих 6-листовия на моторджийския клуб, баш по вкуса на Румбата и Рат-рода с участието на автентични нашенски мдадами :)... просто нямаше друго на пазара.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 07, 2018, 11:16:34
Отговор #104

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Много баби, хилаво бебе е нашта работа.
Айде весел петък на всички
we all have wings, but some of us don't know why

Декември 07, 2018, 11:45:33
Отговор #105

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
Много баби, хилаво бебе е нашта работа.
Айде весел петък на всички
и докато няма човек (имащ права или с делегирани такива от управата) да дирижира нещата вкл. да взема решения след градивна дискусия и/или анкета, нищо няма да стане.
п.п.Фифич,да направим партия за една страница  ;D ;D ;D

Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Декември 07, 2018, 15:02:58
Отговор #106

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Така както сте спрели у шубраките, поне да бяхте викнали някои "крайпътни жрици" да позират върху капаците, та и Румбата да си го купи ;D
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 07, 2018, 17:36:19
Отговор #107

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
 :))
retrobs.com

Декември 07, 2018, 20:28:27
Отговор #108

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Много баби, хилаво бебе е нашта работа.
Айде весел петък на всички

Това беше ясно още от самото начало.

Декември 08, 2018, 17:06:31
Отговор #109

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Абсолютно точно предположение  :)
Не помня някога да съм отказал поет ангажимент, но този път ще направя сефтето!
Знаех си! Календар - изненада! Направи няколко бр. за мене и колкото искаш за тебе ,да ги докараме по 10-тина лева за брой.  и така си моноплист с единствен дистрибутор - аз! Да продадем  няколко на дъбъл цена и последните ше ги шитнем на търг с наддаване.  >:D   
Е ,ако имаш още идеи ,аз съм ЗА!

"Парите от вас ,идеите от нас". О.Бендер