Автор Тема: Идея за календар  (Прочетена 42418 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 05, 2018, 17:47:57
Отговор #70

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3495
То така, ама нали се сещаш, че после ще има сърдити, що нечия кола не е на календара.

Свилене, сигурно ще има сърдити и защо нечия кола ПРИСЪСТВА на календара.
 :) :) :)
Иначе, колегата Мичев дава хубав пример, но там е по-лесно, защото форумът, който той цитира е на една марка автомобили, дори само на една конкретна модификация.

Декември 05, 2018, 18:09:36
Отговор #71

Неактивен Pitar

  • Публикации: 280
  • 3 x Fiat 126, Fiat 128 Familiare, Fiat 238 Doppia
Защо просто не пуснем пост в Фейсбук страницата и всеки да качи колата си  и най-харесваните да са в календара.
Ретро Клуб Добрич
https://www.facebook.com/groups/470817436757498/

Декември 05, 2018, 18:10:40
Отговор #72

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Свилене, сигурно ще има сърдити и защо нечия кола ПРИСЪСТВА на календара.
 :) :) :)
Иначе, колегата Мичев дава хубав пример, но там е по-лесно, защото форумът, който той цитира е на една марка автомобили, дори само на една конкретна модификация.

Хах, точно така.
Не е необходимо да има американки и шведки даже никак, но има доста сектантство тука.
А нежеланието да има соц. коли от мен бе по-скоро 3акачка, и насочено насерио3но, само ако са на нефорумни коли снимките.

Наи-справедливо, но трудно да се прави, е да има класациа при вкл. в календара. 
У Фолц.БГ клуба и Ауди Купе-ќабрио Форума, например некои години е така.

които иска, си самопредлага колата, и после се гласува кола по кола.
И които 12 броики коли имат наи-много % или там броики гласове, ги слагат накраиа на календара.


Декември 05, 2018, 18:12:01
Отговор #73

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Сърдити винаги ще има, но пък има много начини, по които да бъде направена една селекция, за да бъдат обективни нещата. Примерно - рядкост на автомобила, възраст, степен и качество на реставрация, тук би трябвало да имат предимство автентичните, не реставрирани автомобили, доколко автомобила отговаря на заводските спецификации, или е с промени по него. Пък и тук, малко или много сме все зрели хора, имащи реален поглед, за да възникват спорове за това коя кола е включена, коя не.

Декември 05, 2018, 18:32:32
Отговор #74

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Аре са кОнкурси.! Да подбира Къци там 12-13 по убави снимки от собствения си архив и тва е! Пък който има да се сърди ша му са сърди лично и персонално на него и те тва е те!  >:D
Смятам ,той ,така де,  Къци, освен хубавите снимки дето ги има ,може да му се разчита като на добро око фотографско. Пък който иска да си направи собствен календар на собствения си МПС или ППС както е в моя случай.  O0 Някой ден и МПС ше стане!  :))

Декември 05, 2018, 18:44:05
Отговор #75

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Ясно ... май няма да има календар за 2019  :-\
retrobs.com

Декември 05, 2018, 18:45:35
Отговор #76

Неактивен немо

  • Публикации: 1041
  • пиперлив
Това нещо с календара ако не е еднократен ентусиастки порив,а се превърне в традиция не виждам защо трябва да има сърдити?
Ако не си за календар или си,но тая година не се "класираш",ще се "класираш" за следващата,к'во толкова?
То ще си помисли човек,че става въпрос за конкурс Вила д'Есте и награден фонд 100 000$  :)
Все пак аз съм категоричен,че ако трябва да се прави ФОРУМЕН календар то трябва да е с коли от форума.
Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Декември 05, 2018, 18:55:40
Отговор #77

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Ясно ... май няма да има календар за 2019  :-\

ППС-то ми ли  визираш!?  :P  Не календар ,а лична карта и комсомолска книжка ша му направа ,даже!  ;)
ОК ,за мене 5 бр. на квото там стане! 2 ше си ползувам и 3 да ПРОДАВАМ на тия дето си нямат!  :P

П.П. Така де ,ако са под 10 кинта -5. Иначе и 2 ми стигат.
« Последна редакция: Декември 05, 2018, 19:00:38 от oldrat »

Декември 05, 2018, 19:15:14
Отговор #78

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679

ППС-то ми ли  визираш!?  :P  Не календар ,а лична карта и комсомолска книжка ша му направа ,даже!  ;)
ОК ,за мене 5 бр. на квото там стане! 2 ше си ползувам и 3 да ПРОДАВАМ на тия дето си нямат!  :P

П.П. Така де ,ако са под 10 кинта -5. Иначе и 2 ми стигат.
:)) :)) :))
Ако имаш някой брой на PLAYBOY плащам 3.85 лв.
retrobs.com

Декември 05, 2018, 20:36:27
Отговор #79

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Преди две три години жената ми подари плейбоя, дето е излязъл на рожденниу ми ден. Преди 40+ години.

А иначе верно, че няма да стане календар. Аз друго си мисля, книга с луксозна хартия и снимки на ретраци на собственици от бг-то или на богове, както  може да се проповядва 😉 Примерно 50-60 страници или дори повече, не знам фотото колко коли има в архива с качествени снимки. Логото на форума. Дебела цена, колекционерска. Еднократен тираж от 200 бройки примерно. Точно, както беше с форумната табелка, дето си я турихме на предната решетка.
Ама той и Къци май вече само чете, сеирджийства, така да се каже и вече не ще и да чуе за календар
Хаххаа
we all have wings, but some of us don't know why