Автор Тема: Рециклиране на шарнири и накрайници в Пловдив  (Прочетена 10394 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 24, 2011, 19:03:45
Прочетена 10394 пъти

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Колеги, повдигам тема за работилници или майстори , които възстановяват шарнири, накрайници, биелети и т.н. ябълковидни части по окачването в Пловдив.
Аз лично имам конкретен повод да потърся и чух за двама :
- пресечка на Стефан Обрейков в Каршияка - майстор, който днес проверих - вече не практикува
- в Тракия до неизвестен ресторант

Нека , ако някой знае други майстори да пише .
« Последна редакция: Февруари 18, 2013, 19:38:59 от dido1903 »

Септември 25, 2011, 22:44:34
Отговор #1

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Обшо взето ако не е за детаил които няма от кьде да го намериш не се занимаваи изобщо коега.Няма да изкара и година колкото и да те убеждават че едва ли не повече няма  да се сетиш за ремонт. Иначе повечето в Пловдив ги знам ако те интересува пиши ми на лични ще ти кажа  за да не стават лоши реклами.

Септември 29, 2011, 17:53:15
Отговор #2

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Значи колеги, рециклирах си биелетката до прословутия ресторант в Тракия.
Пичовете бачкат добре, вземат скъпо - по 25 кинта на болт, за биелетката -50 кинта. Качеството какво е - Бог знае, ще видим като я сложа.
Намират се след Мебелна къща първото кръстовище вдясно, кара се до края на уличката, после вляво и се стига до ресторанта. Работилницата им е зад него. Видях, че имат много работа, всякакъв вид шарнири, накрайници , даже рейки се търкаляха.
Това е.