Автор Тема: Купувам запазено на състояние купе с 2-врати, модел от 80-те или 90-те години.  (Прочетена 13605 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 26, 2021, 13:01:44
Отговор #50

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Този 1 Ген ЦЛК не изглежда зле, но е автомат, затова не става.
Освен това исканата му цена е абсурдно висока за 1-ва Ген. ЦЛК Купе.
Този модел в Купе версията му, па ако ще и да е пост-2000 год. лифта като тоя, е доста трудно продаваем.
Общо взето 3 бона в лева му е тавана на разумна искана или продаваема цена, ако ще златен да е на състояние.
На искани цени като тоя, в диапазон 4-5 бона например, има вече хубави ЦЛК 2-ра Ген. с леви волани, че и нов внос.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=3&slink=k7nltx&f1=1

Пак по толкова, в диапазона от 3500 до 5000 лв, влизаме в територията на ЦЛК 1-ва Ген. кабрио, при това прилично запазени бройки такива, а и нов внос.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=3&slink=k7nk1m&f1=1

Люска, тази колица се продаваше. Ходих да я гледам, имаше доста липси и забатачени документи, за това си останах с гледането. В последствие някъде, някой се похвали, че е влезнал във владение.
Имаше подобна във Враца а продажба, но беше без тези 3ет-24 спойлери. Сега ще потърся и снимка, да ти я покажа. Лошото е, че не знам какъв и е статуса към момента, може и тя да е продадена.
Поздрави

Саше, да, и аз помня че преди няколко години беше по обяви, и беше без БГ номера на нея този черния.
А в София до преди няколко години караха отн. редовно един син металик Сънбърд кабрио. Бе без спойлери и само с 2.0и мотор, ама беше запазен.
Интересно и той къде изчезна.

А този Врачанския Кавалиер кабрио, ако му намериш снимка ще е гот.
Сигурно си го карат де, не съм мяркал такова кабрио от оня регион по обяви.
А какъв цвят отвън е бил Врачанския, помниш ли... :)
« Последна редакция: Май 26, 2021, 13:19:05 от USfan »

Май 26, 2021, 16:21:18
Отговор #51

Неактивен Bogi

  • Публикации: 743
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
Този Мерцедес е доста добре поддържан:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11621708918363166&slink=k7lo64

Волана не е оригиналния.
Боди кит-а е от 8 цилиндрова такава.
Какво ли още е модифицирано ?

Не ми харесват турбо-гъз модификаций.
немец мръсен, бандит магистрален ...

Май 26, 2021, 16:24:26
Отговор #52

Неактивен Bogi

  • Публикации: 743
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
Този 1 Ген ЦЛК не изглежда зле, но е автомат, затова не става.


В линковете има едно кабрио Бургаско ген 1, с кожа и ръчка, мисля че трябва да му обърнеш внимание.
немец мръсен, бандит магистрален ...

Май 26, 2021, 18:12:25
Отговор #53

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
А, мерси, да, сега го загледах.
Това Бургаското не изглежда зле.
Жалко само, че не е кабрио с компресор 200 мотор, въпреки надписа отзад /на коне собственика е писал само 130 к.с, тоест е с атм. мотор/.
Ама като за младеж е предостатъчен мотора.

Не знам само, докато отида в нач. на месец юни към морето и евентуално да го гледам, дали ще седи още непродадено.
« Последна редакция: Май 26, 2021, 18:30:35 от USfan »

Май 27, 2021, 00:39:04
Отговор #54

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Люска, извинявай приятелю моя грешка е - във Враца беше един понтиак сънбърд . Сега ще се опитам да кача и няколко снимки.







Май 27, 2021, 12:54:34
Отговор #55

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Аа, нищо. Таман като Понтиакова версия е по-рядък.
Благодаря за снимките, не изглежда зле.

Я, тоя Сънбърд е с 6 цил. мотор, при това от по-късната 3.1 л. версия.
Иначе регистриран поне е, това е добре.
Сигурно отдавна е продаден де, и си го карат щастливо по хубавите пътища на северозапада.  :))

Май 27, 2021, 20:54:13
Отговор #56

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Люси за това нямам представа. Ама можеш да попиташ Ники и той може да ти даде актуална информация, защото мене той ми го показа :)

Юни 02, 2021, 13:17:28
Отговор #57

Неактивен 5 GTT

  • Публикации: 156
Този 1 Ген ЦЛК не изглежда зле, но е автомат, затова не става.
Освен това исканата му цена е абсурдно висока за 1-ва Ген. ЦЛК Купе.
Този модел в Купе версията му, па ако ще и да е пост-2000 год. лифта като тоя, е доста трудно продаваем.
Общо взето 3 бона в лева му е тавана на разумна искана или продаваема цена, ако ще златен да е на състояние.
На искани цени като тоя, в диапазон 4-5 бона например, има вече хубави ЦЛК 2-ра Ген. с леви волани, че и нов внос.


Не знам дали е абсурдно висока цената, но от вчера е с нов собственик... Иначе да, не съм обърнал внимание, че е автоматик, а търсите ръчни.

Юни 21, 2021, 14:49:38
Отговор #58

Неактивен Logrus

  • Публикации: 288
Има идеален мотор и ръчни скорости, рециклирано турбо, перфектен оригинален салон, и прочее.
Не е удрян сериозно, еърбека му си стои неотворен, и има и идеално табло.
Има и 2 фабр. чифта джанти също така- лети и железни.
Даже и гражданска има платена до януари 2022 година.
Цвета му също е рядък- Аква блу пърл металик.

Би бил повече от подходящ донор за части за правене на някой кабрио Лебарн, примерно.
Ти си имал купе за сина ти - не е ли по-добре да му стегнете това, вместо да търсиш друго?

Юни 21, 2021, 19:11:17
Отговор #59

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ами, не, разбира се. )
По темата съм писал обстойно там в раздела за купуване.
Търся му за купуване и каране готова напълно изправна кола в макс. близо до перфектна кондиция, а не да си губя времето, а и той да си губи времето, с нещо което да е проект.

Днес напр. бяхме с него по автокъщи, и за една бройка да вземем едно предлифтово Е46 купе нов внос, с 1.9-16в мотор.
Разколеба ме само базовия салон от гнусен типично късно 90-ски БМВ плат, както и скучно сребристия цвят. Беше много свежо иначе като цяло.

Бутам го сина ми да вземем някой милениумен Акорд 2.2 купе, че на мен ми харесват на дизайн, особено задницата с цялата лента стопове, а и ги има масово и с кожен салон и шибидах.
На него нещо му изглеждат бабешки, та не ще Акорд, ами иска примерно хубава Целика или МР2, а може и Супра. 
За последната, нямал претенции относно моделните и генерации.  :))