Общи форуми > Ретро събори и паради

CLASSIC RACING 2021 - 7-8 Август 2021 г.

<< < (2/4) > >>

krankenstein:
Ако изненадата е примерно топлес автомивка, бих прежалил парадната обиколка, за да ми измият колата  :))

GT 51:
Има вероятност да се случи, но при условие, че и теб те изкъпят  8))

Yuri:

--- Цитат на: krankenstein в Януари 25, 2021, 21:20:35 ---Ако изненадата е примерно топлес автомивка, бих прежалил парадната обиколка, за да ми измият колата  :))

--- Край на цитат ---
Неделя е ден за баня,така че,  няма да е изненада.. Жалко,че няма да има парадна обиколка, искаше ми се да тествам шведския автоматик на писта.

немо:

--- Цитат на: Yuri в Януари 26, 2021, 09:31:41 ---Неделя е ден за баня,така че,  няма да е изненада.. Жалко,че няма да има парадна обиколка, искаше ми се да тествам шведския автоматик на писта.

--- Край на цитат ---

Какво ще му тестваш на парадната обиколка?Тя за това е "парадна", защото е в туристическо темпо.
Но пък тези с автоматиците можем да си провесим лявата ръка през прозореца и да махаме на публиката  :))

krankenstein:

--- Цитат на: GT 51 в Януари 25, 2021, 22:07:00 ---Има вероятност да се случи, но при условие, че и теб те изкъпят  8))

--- Край на цитат ---

Супер... гледай само да не забравиш какво си обещал тука ;)


--- Цитат на: немо в Януари 26, 2021, 10:34:56 ---Какво ще му тестваш на парадната обиколка?Тя за това е "парадна", защото е в туристическо темпо.
Но пък тези с автоматиците можем да си провесим лявата ръка през прозореца и да махаме на публиката  :))

--- Край на цитат ---

Няма ядове - има си чалъм, питай батко си... заставаш в края на колоната, караш много бавно докато изостанеш достатъчно и после ги настигаш с бясно темпо  ;D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия